CLUB DIVINE – Brown Sugar RnB

URANIA POBIJEDILA NERETVU

Neretva nastavila niz s porazima

U srijedu su odigrane utakmice 30. kola 3. HNL jug, a nogometaši Neretve na gostovanju u Baškoj Vodi doživjeli su novi poraz, 3:1 (1:0).

Domaća Urania došla je do prvog gola na izmaku prvog dijela susreta, u 44. minuti, a pogodio je Olujić.

Čim je krenuo drugi dio gosti su iz Metkovića su preko Pehara poravnali na 1:1 (48. minuta). Međutim bolji domaćin, iako ni Metkovci nisu bili bez prilika, došao je do nove prednost od 2:1 u 55. minuti pogotkom iskusnog Jurendića s 11 metara. Zahvaljujući boljoj igri domaći su treći put pogodili u 73. minuti, a strijelac je bio Brnić.

Tako je Neretva zaredala porazima, a do kada će biti tako nitko ne zna.

Preostale su još četiri utakmica: kod kuće sa Neretvancem i OSK-om, a u gostima sa Hrvacama i Splitom.

Treba reći da je Jadran LP izgubio u Hrvacama, 3:1, dok je Neretvanac u posljednjim trenucima u Opuzenu iščupao jedan bod u srazu sa Zmajem iz Makarske.

Sin slavnog Slavka, Ivan Goluža potpisao za Metković Mehaniku

Ostalo je još svega 13 dana do početka priprema metkovskih prvotimaca. U klubu kao i posljednjih skoro godinu dana stalno se nešto radi, ovog puta živo je pred dolazak sina našeg najtrofejnijeg rukometaša. Naravno, riječ je o sinu našeg igrača, kapetana, olimpijca i izbornika Slavke Goluže.

Ivan je osamnastogodišnjak potekao iz RK Zagreba, kako voli reći na njegovom rukometnom putu neizbježan je Metković te smatra kako je upravo naš klub najbolji izbor u Hrvatskoj za mladog igrača.

– Prepoznao sam viziju kluba i odlučio da je to najbolja situacija za profiliranje mene kao igrača. Metković je klub u kojem se osjećam kao doma, što i jesam. Nadam se da ću opravdati očekivanja trenera i publike. Dolazim sa voljom i željom za napretkom i siguran sam da ću se boriti za svaku minutu. Posljednjih tjedana za vrijeme ljetne stanke sam u razgovorima sa trenerom i obzirom na dobru komunikaciju s njim ne mislim da se i u ekipi necu dobro snaći, – izjavio je Ivan.

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl9 Banner 300×250