Ostanimo u kontaktu
MAXMART Sveznalica Metković
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
GAZ Benz 1200x400px
CAPITAL COMPANY – Prodaja stanova

U subotu je Karate klub Metković sa 7 natjecatelja pod vodstvom trenera Denisa Žderića nastupio na Prvenstvu Hrvatske u Prelogu pored Čakovca. Nastupilo je 75 klubova sa 726 natjecatelja u mlađim uzrastima. Četiri državne medalje su stigle u Metković, jedno zlato i tri bronce.

Nedjeljko Prusac sa tri pobjede 8:2 ; 4:2 ; 10:2  postao je prvak Hrvatske osvojivši zlatnu medalju.

Brončane medalje su osvojili:

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740
  • Ana Marija Kapović 3:1 ; 0:2  ; 8:0,
  • Filip Prusac  6:0 ; 0:2 ; 6:1,
  • Ela Bezer 3:2 ; 0:3 ; 1:0.

Nastupili su još Ivano Padovan i Jakov Nižić izgubivši odlučujuću borbu u repasažu za broncu  osvajaju 5 mjesta.

Gabrijel Turudić prošlogodišnji nositelj državne bronce, ovaj put na žalost gubi prvo kolo, nakon čega njegov protivnik ne ulazi u finale, te je time izgubio pravo nastupa u repasažu i plasirao se na 9 mjesto.

MINNERA 740

Nakon ovog natjecanja KK Metković početkom studenoga nastupa na Kupu Hrvatske u Rijeci, gdje kadeti, juniori i ml.seniori imaju izborni turnir za nastup za  reprezentaciju Hrvatske na Balkanskom prvenstvu u Ljubljani

ŽENSKI NOGOMET

Mario Svaguša novi je trener ŽNK Neretva

Objavljeno prije

Mario Svaguša

Ženski nogometni klub Neretva ima novog trenera, u pripreme za proljetni dio prvenstva povest će ih je Mario Svaguša, nekadašnji kapetan NK Neretva, a u nekoliko navrata i trener seniorske ekipe.

Svaguši će u radu pomagati trener kadetkinja i vratarki, Duško Mijoč, a svoj debi na klupi ŽNK Neretve imat će već u nedjelju, 16. veljače, kada na umjetnoj travi igrališta Iza Vage igraju pripremnu utakmicu protiv SFK Sarajevo U19 selekcija.

Utakmica je na rasporedu u 13:30 sati.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

 

 

MINNERA 740

 

Nastavi čitati

Najčitanije