ČESTITKE EKIPI!
Našim Neretvanima drugo mjesto na štafetnom polumaratonu u Rami

Cijela ekipa je odlično trčala i postigla vrijeme 1:19:50. Staza je bila većim dijelom nizbrdo, ali nije bila nimalo lagana ni jednostavna.
Neretvani: Nikola Oršulić 1. izmjena (nastavio cijeli polumaraton i bio treći ukupno), Ruđo Bošković 2. izmjena, Josip Boras 3. izmjena, Stipe Pijević 4. izmjena!
Ekipa, čestitamo i želimo puno uspjeha!
BK METKOVIĆ - BK BISTON
Ljubitelji boćanja dolaze na svoje, u Boćarski dom Metković stiže dvostruki prvak Hrvatske
Boćari Metkovića zahvaljuju vjernoj publici koja ih je prošlog vikenda bodrila do pobjede te ih pozivaju i ove subote kada u Metković stiže dvostruki prvak Hrvatske

Ljubitelji boćanja dolaze na svoje, u sklopu 8. kola boćarske Super lige Hrvatske u subotu u Boćarski dom Metković stiže BK Biston.
Ekipa iz Baške Vode je dvije godine za redom prvak Hrvatske i u Metković stiže predvođena svjetskim prvacima braćom Marinom i Perom Ćubela. Ali i naše ‘momke’ se nešto pita, stoga vjerujemo da je pred nama prava poslastica za ljubitelje boćanja.
Biston je trenutno na drugoj poziciji prvenstvene tablice sa uknjiženih 15 bodova, dok je Metković na četvrtoj sa 12 bodova. Ukratko, ako boćari Metkovića pobijede u ovom susretu tada će se bodovno izjednačit s Bistonom.
Boćari Metkovića, ovom prilikom prije svega zahvaljuju vjernoj publici koja ih je prošlog vikenda bodrila do pobjede u susretu s Istrijanima te ih pozivaju i ove subote da ih podrže u što većem broju.
Boćarski dom Metković, subota, 4. veljače u 15 sati.
-
Novosti2 danaNOVI HRVATSKI PROIZVOĐAČ
Tražite kvalitetnu i trendy obuću, Kalliopi je pravo rješenje
-
Crna kronika2 danaOKONČANA ISTRAGA
Metkovka osumnjičena za pokušaj ubojstva muža puštena na slobodu
-
Crna kronika2 danaPU DUBROVAČKO-NERETVANSKA
Poginula osoba u eksploziji unutar skladišta na području Knežice
-
Novosti2 danaUDRUGA LIKOVNIH STVARATELJA OPUZEN
U 75. godini preminuo slikar Ante Dragobratović