MNT KLADA 2026:
Na Kladi uskoro starta malonogometni turnir 3 na 3 uz nagradni fond od 5.000 eura

Ljubitelje malog nogometa početkom srpnja očekuje još jedno zanimljivo sportsko događanje. Na igralištu u Kladi održat će se seniorski malonogometni turnir „MNT Klada 2026“, koji će ekipama ponuditi atraktivan format igre 3 na 3 te vrijedan nagradni fond.
Turnir će se igrati 3. srpnja 2026. godine, a organizatori su za najbolje ekipe osigurali ukupno 5.000 eura novčanih nagrada. Pobjednička momčad osvojit će 3.000 eura, drugoplasirana ekipa 1.500 eura, dok će treće mjesto biti nagrađeno s 500 eura.
Uz novčane nagrade, organizatori su pripremili pehare i medalje za najbolje ekipe, kao i pojedinačne nagrade za istaknute igrače turnira.
Prijave za turnir su u tijeku, a zainteresirane ekipe mogu se prijaviti do 27. lipnja. Kotizacija po ekipi iznosi 100 eura.
MNT Klada posljednjih godina postaje sve prepoznatljivije sportsko okupljanje, a atraktivan sustav igre 3 na 3 jamči dinamične i neizvjesne susrete koji redovito privlače velik broj gledatelja.
Za dodatne informacije i prijave organizatori su otvorili kontakt broj 099 759 9370 (Borna).
Sve je spremno za još jedan nogometni spektakl u Kladi, gdje će se početkom srpnja okupiti brojne ekipe u borbi za prestižni naslov pobjednika i vrijedan nagradni fond.
Novosti15 satiRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na deset lokacija diljem doline Neretve
Novosti2 danaDNEVNA DOZA FIZIKEU Gimnaziji Metković već deset godina traje priča koja ruši predrasude o mladima
Sport3 danaDALMATINCI PRVACI HRVATSKEMetkovci Šime Galov i David Barišić pod vodstvom Gorana Prolete među osvajačima Kupa regija Hrvatske
Novosti2 danaDUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJAŽupan Pezo predstavio rezultate prve godine mandata: Nastavljamo graditi županiju na koju će svaki njezin stanovnik biti ponosan
Sport2 danaVK NERETVANSKI GUSARNika Cetina među 11 najboljih juniorki svijeta na Filippi Lido Trophyju
Novosti14 satiPP DUBROVNIKPolicija i ove godine nagradila najuzornije vozače u prometu
Kultura13 satiEUROPSKI DANI ARHEOLOGIJE, 12. - 14. lipnja30 godina od otkrića Augusteuma u Naroni (1995. – 1996.)
Novosti16 satiPUKNUĆE NA VODOOPSKRBNOM SUSTAVUDio desne strane grada jutros nakratko bez vode





















