CLUB DIVINE – Brown Sugar RnB

POBJEDA ZA JOŠKA!

Metković 1963 u derbiju kola savladao Moslavinu s 34:27

Jučer je u Gradskoj športskoj dvorani odigran derbi kola I. HRL u kojem je domaći RK Metković 1963 pobijedio RK Moslavinu iz Kutine s rezultatom 34:27. Prenosimo izvještaj koji smo dobili iz RK Metković 1963:

– Derbi kola, zasluženo je pripao domaćoj ekipi. Prije same utakmice, uručen je dres za našega Joška, a veliko HVALA 1200 gledatelja koji su došli pomoći našem malom borcu! Sav prihod od ulaznica, 8750 kuna, bit će uplaćeno za liječenje našega malog navijača!

Vratimo se na utakmicu. Na samom startu, uspjeli smo napraviti dovoljnu gol razliku, koju smo uspješno održavali i nismo dopustili protivniku da nam se približi. Manji pad koncentracije se dogodio po isteku prvog poluvremena, kada protivnik postiže tri gola u nizu i smanjuje zaostatak na prihvatljivih 3 razlike. Tako je prvo poluvrijeme završilo 16:13 u našu korist.

Početkom drugog poluvremena postižemo u 90 sekundi, 3 zgoditka. Od toga su 2 bila s igračem manje. Taj, lošiji ulazak protivnika u drugi dio utakmice, nama je dao dodatan polet, a protivnicima glavobolju.

Osim tog lošeg ulaska u drugi dio, Moslavci su loše iskoristili igru s 3 igrača više na terenu u prvih 10 minuta drugog dijela. Ostatak utakmice je bio podjednak, igralo se gol za gol. Najveća prednost od 8 razlike je bila sredinom drugog dijela(25:17), a zanimljivo je da svih 11 igrača koje je stupilo na parket, upisalo u strijelce, a svoj obol su dali vratari sa 10 obrana.

RK “METKOVIĆ 1963” – RK “MOSLAVINA” KUTINA 34 : 27 (16:13)