IGRAČ, KAPETAN I TRENER
Mario Svaguša se oprostio od kluba i navijača, riječima zahvale a i podrške novom treneru
Bivši trener NK Neretva, Mario Svaguša, oprostio se od svog kluba i navijača uz riječi zahvale, a i podrške igračima i novom treneru Goranu Proleti.
– Želim zahvaliti prije svega igračima, trenerima, upravi i prvenstveno BWK-ima. Već ranije donesena odluka, jer ako nisam 150% unutra, ne želim biti uteg.
Plavo-bijeli dres je ono što jednostavno živiš.
Nisam bio tu zbog interesa, jer meni je čast bilo tu biti igrač, kapiten i na kraju trener ali nisam očekivao biti veteran ???
Ovi momci trebaju podršku isto kao i trener Proleta, i ne sumnjam da će je imati.
Ni sam ne znam zašto je volim.
BWK ??? – završio je obraćanje Svaguša.