GOŠK DOGOVORIO SURADNJU SA DINAMOM
Lujo Ilić i Damir Obad u Zagrebu: GOŠK Gabela sprema velike stvari

Na sastanku koji je u utorak održan u Zagrebu potvrđena je suradnja NK GOŠK Gabela i GNK Dinamo Zagreb.
Kako su za Čapljinski portal rekli iz kluba, GOŠK sprema velike stvari.
Ispred NK GOŠK Gabela na sastanku u Zagrebu boravili su predsjednik Lujo Ilić i sportski direktor Damir Obad.
– Razgovaralo se o mnogima temama, prije svega organizaciji kluba, u čemu Dinamo svakako može biti primjer mnogima, – navode iz GOŠK-a.
Ispred GNK Dinamo na sastanku je bila predsjednica Vlatka Peras.
– Govorilo se i o poslovnoj suradnji dva kluba na većem nivou te je na kraju iskazano zadovoljstvo kako je protekao današnji razgovor uz mnogo zanimljivih tema, – zaključili su iz Gabele.
Novosti3 danaNOVI SUSTAV KONTROLE ULASKA U EUKolaps na graničnim prijelazima: Višesatna čekanja u Doljanima, Bijači i Gabela Polju
Novosti2 danaSPOMENIK ŽRTVAMA FAŠISTIČKOG TERORAPolaganjem vijenaca obilježen Dan antifašističke borbe u Metkoviću
Novosti3 danaSKU ISPOD MOSTAPočele pripreme za sezonu kupanja na Neretvi: Uređuju se skakaonice za tradicionalne skokove
Novosti23 sataOPUZENSKO LITOKlapska pjesma vraća se na opuzensku pjacu: U subotu prva Smotra klapa „Pivci moji ne pivajte“
Novosti1 danGRADSKA SPORTSKA DVORANADan obitelji u Rukometnoj akademiji Jerkovac
Novosti3 danaNOVA ULAGANJA U SPORTOpćini Slivno odobreno 12.000 eura, preuzeta i projektna dokumentacija za rekonstrukciju sportskih objekata
Kultura3 danaVIROVITICA INTERNATIONAL MUSIC MEETINGUčenice OGŠ Metković sudjelovale na poznatom klarinetskom okupljanju u Virovitici
Novosti1 danKOŠARKAŠKO IGRALIŠTEUdruga mladih ‘Kolektiv’ bogatim programom zaključila projekt „Ritam grada“





















