PLOČE OPEN

Karate klubu ‘Knez Domagoj’ čak četrnaest medalja

Karate klub Knez Domagoj osvojio je 14 medalja na međunarodnom turniru u Pločama ‘5. Ploče Open’ na kojem je sudjelovalo oko 450 natjecatelja s preko 480 prijava iz 38 klubova i 3 države.

U katama su medalje osvojili:
– 2. mjesto (srebro) Jakov Zovko – cicibani, Ante Raič – ml. učenici
– 3. mjesto (bronca) Gabrijela Bebić – cicibanke, Jelena Lazarević – ml.učenice, Petar Ilić, Katja Bulum, Noa Antunović, Jure Ilić, Antonija Plećaš, Karmen Kraljević i Ivan Volarević.
U borbama su nastupili:
Dean Knežić – 3. mjesto u kategoriji ml. učenici – 30kg, Lucija Plećaš ml. učenice +44, Duje Blažević – juniori -68

U veoma jakoj konkurenciji Karate klub Knez Domagoj je napravio vrlo dobar rezultat, gdje bi izdvojili Luciju Plećaš (T) koja je u izuzetno jakoj konkurenciji osvojila broncu, kao i Luciju Plećaš koja je u isto jakoj konkurenciji nesretnim slučajem izgubila broncu i kod vodstva od 3:0 nije mogla uspješno završiti borbu.

Klub su još uspješno predstavljali Marko Ilić, Erika Vasilj, Lea Dominiković, Ivan Borna Ćelić, Stipan Plećaš, Julijana i Teona Čolović, Petra Ivanković, Lucija Bebić i Judita Batinović.

Vodstvo kluba je jako zadovoljno nastupom jer je većina nastupila prvi put na natjecanju, a za klub je ukupno nastupilo 26 članova.

Izvor i foto: Facebook – Karate klub ‘Knez Domagoj’