Kao treći u ovoj sezoni na klupu Neretve zasjeo je Armando Marenzzi

Seniorska momčad NK Neretva ima novog trenera, kao treći u ovoj sezoni na klupu Neretve je sjeo Armando Marenzzi, tako zamijenivši dosadašnjeg Ivana Bubala.

Uprava metkovskog trećeligaša putem svoje fb stranice oglasila se riječima:

Odluka je to Uprave NK Neretve je za novog trenera seniorske momčadi imenovala Armanda Marenzzia, poznatog nogometnog stručnjaka.
Bivši trener Ivan Bubalo je iz osobnih razloga podnio ostavku na mjestu trenera seniorske ekipe, te mu ovim putem želimo puno sreće i uspjeha u nastvku trenerske karijere.

Kako doznajemo Ivan Bubalo već ima novi angažman, preuzeo je bh premijerligaša NK GOŠK iz Gabele.

TEŽAK PORAZ ŽNK NERETVA

Bolja ekipa Donata pobijedila Neretvu u Metkoviću

Nogometašice Neretve doživjele su težak poraz na svom terenu u utakmici doigravanja za ostanak s ekipom Donata iz Zadra, 1:6 (1:1).

Doista, bez obzira na sve okolnosti, nitko nije mogao očekivati da će metkovski prvoligaš doživjeti to što je doživio, ali to je sport, nekada se dobiva a nekada gubi.

Mogu se prihvatiti obrazloženja da u redovima našeg prvoligaša nije bilo nekoliko igračica ili zbog ozljeda ili zbog poslova. Stoga u klubu jedva čekaju postavljanje umjetne trave na pomoćnom igralištu čime će se značajno poboljšati uvjeti za rad.

Domaće su povele već 10.minuti pogotkom Marije Herceg koju je lijepo pronašla Mandić. No, Donat je ubrzo izjednačio rezultat, a zatim postigao i drugi gol za odlazak na odmor.

U nastavku, pomalo razbijena Neretva bez dovoljno snage i koncentracije, nije uspijevala postići gol, dok su gošće to učinile još četiri puta i upisale posve zasluženu pobjedu.

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl7 Banner 300×250