GAZ Benz 1200x400px

PET MEDALJA ZA VESLAČE NERETVANSKOG GUSARA

Ivan Puljić osvojio zlato

VK Neretvanski Gusar

Veslači Neretvanskog gusara nastupili su na 2. Mini kup regati na Peručkom jezeru u veslačkom centru Garjak kod Vrlike. U vrlo dobrim vremenskim i organizacijskim uvjetima osvojeno je ukupno 5 medalja.

Sveznalica 7400xXpx

Aleksandra Boras i Leonarda Krstičević su u dvojcu na pariće osvojile su 2. mjesto u kategoriji kadetkinje A. Seniorski dvojac na pariće Vidović-Puljić osvojio je 3. mjesto. Nikola Mijić osvojio je 3. mjesto za kadete -najmlađi natjecatelji. Ovo je njegova prva regata i zbog toga mu posebno čestitamo. Šime Popović osvojio je 3. mjesto u kategoriji kadeti B. Nakon nesreće u finišu utrke u Makarskoj kada mu je zlato umaklo za samo 10 ak metara zbog kontakta sa drugim čamcem, Ivan Puljić jučer je osvojio zlatnu medalju.

Sljedeća regata je na Zagrebačkom jarunu – Međunarodna veslačka regata JUMBO koja se održava 6. i 7. lipnja 2015