AKCIJA! Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

METKOVIĆ ZADRŽAO PRVU POZICIJU

Duje Medak junak pobjede ONK Metković na gostovanju kod Orebića

Nastavljeno je natjecanje nogometaša u 1.ŽNL Dubrovačko-neretvanske županije, a nogometaši Metkovića polučili su novi uspjeh na gostovanju u Potomju i u susretu s Orebićem.

Momčad Metkovića odigrala je vrlo dobru utakmicu u kojoj je briljirao Duje Medak, najbolji igrač na terenu.

Sveznalica 7400xXpx

Osim što je pružio pamtljivu igru, pogodio je dva puta za tri boda.

Prvi put savladao je vratara Orebića u 25.minuti iz slobodnog udarca i s tim rezultatom momčadi su otišle na odmor.

Drugi pogodak ostvario je u 55.minuti za 0:2, na asistenciju Šutala, nakon dominacije njegove momčadi. Konačan rezultat postavio je Blago Roso u 79.minuti, za 1:2.

Svi igrači Metkovića zaslužuju pohvale za prikazanu igru i pobjedu koja ih je ostavila na prvom mjestu s 29 bodova ispred Slavena s 27.

1.ŽNL DUBROVAČKO NERETVANSKA

ONK Metković podijelio bodove u Orebiću, Croatia prejaka za Maestral u Gabrilima, Gusaru remi sa Sokolom

U subotu su odigrane pretposljednje utakmice prvog dijela sezone 1. ŽNL Dubrovačko-neretvanske. Od neretvanskih klubova ONK Metković je podijelio bodove na gostovanju u Orebiću, Maestral je izgubio od Croatie u Gabrilima, a Gusar na Jadranovu remizirao sa Sokolom.

Pogodak za vodstvo ONK Metkovića na Haštriću u 44. minuti je postigao Andrej Vidačković. U drugom dijelu domaći su propustili priliku za izjednačenje s bijele točke u 68′, da bi ipak u 88. minuti došli do boda.

ONK Metković – NK Orebić 1:1 (0:1)

Croatia Gabrile je na svom Sv.Martinu sasvim zasluženo došla do pobjede 4:0 sa trećeplasiranim Maestralom te ih preskočila na prvenstvenoj ljestvici.

Dva gola postigao je Tin Vidak (40′, 43′), a po jednog Luka Perak (46′) i Domagoj Ljubišić (80′)

NK Croatia – NK Maestral 4:0 (2:0)

U utakmici odigranoj na Jadranovu Gusar iz Komina je podijelio bodove sa ekipom Sokola.

NK Gusar – NK Sokol 1:1

Pogledajmo sve rezultate i prvenstvenu ljestvicu.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250