DALIBOR MILAN 1200/300px 2
DALIBOR MILAN 1200/300px 3

ZAVRŠEN JUBILARNI MEMORIJAL U ORAŠINI

Ćakuli pobjednički pokal 10. Memorijalnog turnira “Eugen Erjauc’

CB Ćakula je nakon boljeg izvođenja udaraca s bijele točke s 4:3 (1:1) u finalu 10. Memorijalnog turnira „Eugen Erjauc“ pobijedila momčad Ispod strehe i ponijela pobjednički pokal na malonogometnom turniru koji se organizira u znak sjećanja na poginulog hrvatskog branitelja Eugena Erjauca.

Crni put je u utakmici za treće mjesto savladao Rubin Kazan, ali nakon izvođenja penala, 6:4 (3:3). U revijalnom nastupu susreli su se veterani NK Neretva i veterani 4.Gardijske brigade, a konačan rezultat glasio je 3:3.

NIKOLA DOBROSLAVIĆ 740/300px

Dodjeli medalja i priznanja nazočila je majka poginulog hrvatskog branitelja Ruža Erjauc, te minsitrica poljoprivrede Marija Vučković i gradonačelnik Grada Metkovića Dalibor Milan, ali i brojni sportaši.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je član CB Ćakula, Ivan Arar, najbolji strijelac bio je Luka Mijoč iz iste momčadi, dok je pokal za fair play ponio Crni put.

MOST Nikica Hajvaz 740×154

Jubilarni Memorijal uspješno je organizrao MNK Killersi Metković, a velik doprinos, kao i obično, dao je Ante Boras.

ROKO TOLIĆ 740/300px

DOIGRAVANJE ZA OSTANAK

U prvoj utakmici doigravanja Neretva pobijedila ŽNK Marjan

U prvoj utakmici doigravanja ženskih nogometnih prvoligaša (za ostanak), nogometašice Neretve iz Metkovića na svom terenu su nakon bolje i učinkovitije igre savladale s 3:1 ekipu Marjana iz Splita.

Već u 8. minuti Šiljeg je znalački poentirala za vodstvo, 1:0, a neumorna Marija Herceg priredila je novi razlog za slavlje svojim suigračicama u 28. minuti,kada je pogodila za 2:0. S tim rezultatom ekipe su otišle na odmor.

Jedan od povremenih napada Marjana iskoristila je Prskalo u 48. minuti za smanjenje rezultata, na 2:1. Domaće su ubrzale ritam igranja, slagale su svoje napadačke akcije, i vrlo brzo u, 59. minuti došle su do novog pogotka. Loptu u mrežu za 3:1 uputila je Mandić.

Treba znati da će Neretva u doigravanja odigrati ukupno šest utakmica s Donatom, Marjanom i Viktorijom. S obzirom na to da već ima 15 bodova, u svih šest utakmica dovoljno joj je osvojiti još tri boda za siguran ostanak u prvoligaškom društvu, a taj cilj Neretva je ostvarila već u prvoj utakmici. Trenutačno, Donat ima 21 bod, Neretva 18, Marjan 5, a Viktorija 1.

Metkovke u nedjelju igraju s Viktorijom u Slavonskom Brodu.

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl7 Banner 300×250