ZAVRŠEN JUBILARNI MEMORIJAL U ORAŠINI

Ćakuli pobjednički pokal 10. Memorijalnog turnira “Eugen Erjauc’

CB Ćakula je nakon boljeg izvođenja udaraca s bijele točke s 4:3 (1:1) u finalu 10. Memorijalnog turnira „Eugen Erjauc“ pobijedila momčad Ispod strehe i ponijela pobjednički pokal na malonogometnom turniru koji se organizira u znak sjećanja na poginulog hrvatskog branitelja Eugena Erjauca.

Crni put je u utakmici za treće mjesto savladao Rubin Kazan, ali nakon izvođenja penala, 6:4 (3:3). U revijalnom nastupu susreli su se veterani NK Neretva i veterani 4.Gardijske brigade, a konačan rezultat glasio je 3:3.

Dodjeli medalja i priznanja nazočila je majka poginulog hrvatskog branitelja Ruža Erjauc, te minsitrica poljoprivrede Marija Vučković i gradonačelnik Grada Metkovića Dalibor Milan, ali i brojni sportaši.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je član CB Ćakula, Ivan Arar, najbolji strijelac bio je Luka Mijoč iz iste momčadi, dok je pokal za fair play ponio Crni put.

Jubilarni Memorijal uspješno je organizrao MNK Killersi Metković, a velik doprinos, kao i obično, dao je Ante Boras.

TEŽAK PORAZ NA DOMAĆEM TERENU

Upozoravajući poraz (1:4) Neretve u susretu sa Zagorom

Arhivska fotografija

Iako se nitko tomu nije nadao, Neretva je u petom kolu prvenstva trećeligaša na svom terenu sa Zagorom doživjela totalni debakl, bolje reći neočekivani poraz koji ozbiljno upozorava.

U prvom dijelu Metkovci su bili bolji, što je rezultiralo vodstvom i pogotkom Duje Medaka u 29. minuti susreta. Dapače, bila je bolja sve do 55. minute, i u tom razdoblju imala je ne samo više od igre već i više pravih prilika.

U 51. minuti Jerković je pogodio vratnicu, a onda je uslijedio totalni pad u igri cijele momčadi.

Luetić je iskosa u 64. minuti pogodio za poravnanje (1:1), zatim je isti igrač u 68. minuti doveo svoju momčad do vodstva, 1:2. Neretva je pokušavala ispraviti minuse, ali nije uspijevala.
U samoj završnici Sablić je poentirao za 1:3, a u 90+2 minuti Božić je lako polučio četvrti pogodak za Zagoru.

Pričuvni igrač Kešina mogao je nešto napraviti u 84. minuti, ali nije. Igrači koji su ulazili s klupe nisu donijeli nikakvo poboljšanje u igri Neretve.

U Makarskoj su igrači Neretve u prvom dijelu odigrali doista slabo, a na svom terenu protiv Zagore ta se situacija ponovila u drugom dijelu utakmice.

Donekle je razumljiva slabija forma igrača Neretve zbog svih okolnosti koje su ih zadesile, ali tako uvjerljiv poraz pritiv Zagore ipak se nije mogao očekivati.

NEXTBIKE 300x250px
Svadbeni salon Dalmata 300×250