AKCIJA! Dalmata Jura shop LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

RIJEČANI SLAVILI I U METKOVIĆU

Boćari Metkovića izgubili i drugi ogled s Vargonom

Boćari Metkovića nisu se uspjeli revanširati riječkom Vargonu za poraz u Rijeci prije sedam dana, a susretu završnog turnira za boćarske prvoligaše.

Riječani su kao i u prvom susretu na svom terenu slavili i u Metkoviću i to istim rezultatom, 17:9, pa su trenutačno prvi sa šest bodova. Pula je na svom terenu s 20:6 pobijedila splitski Sokol Orbico.

Već na početku u pojedinačnom i neodlučenog (9:9) u srazu A. Čorluke i Šestana nije mirisalo na dobro a gosti su sa 6:8 slavili i u paru klasično jer su Mrčelja i Pavia pobijedili domaće boćare Prlaguzića i Dodiga.

Trojka klasično pripala je Metkovcima, bližanje i izbijanje u krug, brzinsko izbijanje i precizno (VidovićButerin) također Vargonu.

Nanizali su Riječani pobjede i u brzinskom štafetnom izbijanju, pojedinačno, i trojci klasično, a Vidović i Dražeta bili su bolji od Gulje i Petza u paru klasično.

Time su boćari Vargona dokazali da su trenutačno bolja i uigranija ekipa.

PODVORNICA, OPUZEN

Neretvanac proslavio 90. rođendan utakmicom protiv splitskog Hajduka

Povodom proslave 90. rođendana NK Neretvanac na Podvornicu u Opuzen stigao je splitski Hajduk. U svečarskom ambijentu i ugodnoj atmosferi prijateljsko nadmetanje okončano je minimalnom pobjedom Bilih. Plavoj makinji je pripalo, rezultatski, prvo, a gostima drugo poluvrijeme. Splićani su preokretom u posljednjih desetak minuta, s dva pogotka došli do pobjede.

Za 1:0 u 34. minuti pogodio je Marin Vučković nakon odlične asistencije Kristijana Sesara. Na 1:1 poravnao je u 79. minuti Boško Jemo, dodavač s desnog boka Dino Mikanović. Konačni 1:2 djelo je Nina Duića, koji je oduzeo loptu Šumanu i lagano poentirao pokraj istrčalog domaćeg vratara.

Lijepo, sunčano vrijeme, dobar travnjak, mnoštvo gledatelja, razdragana djeca s Ricom zaokružili su rođendansko, feštarsko poslijepodne na Podvornici, javlja Dalmatinski nogomet.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250