IO HNS POTVRDIO
3.HNL Jug – 18 klubova, NK NERETVA ostaje
Sportska vijest koju smo s nestrpljenjem očekivali, stigla je konačno jučer iz Zagreba. Kao što smo već najavili Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza jednoglasno je potvrdio raniju odluku Natjecateljske komisije kako će se u sljedećoj sezoni u 3. HNL – Jug natjecati 18 klubova. Ono što je ljubiteljima nogometa u Metkoviću najzanimljivije i najvažnije, da će NK Neretva ovakvim raspletom zadržati status trećeligaša.
Recimo i to da će se u sezoni 2014/2015 3. HNL transformirati iz sadašnjih 5 skupina po 16 klubova, u 3 skupine po 18 klubova, tako da je ovaj model po kojem će se već naredne sezone natjecati u skupini „Jug“, zapravo preteča novog sustava natjecanja u 3. HNL.