RADOVI NA VODOOPSKRBNOJ MREŽI
Večeras posebna regulacija prometa i bez vode sami centar grada

Gradski vodovod obavještava građane da će se 28.9.2021 od 21 sat do 29.9.2021. 02:00 sata odvijati radovi na dijelu Ulice kralja Zvonimira i Ulice Mobine, te se u zoni odvijanja radova na križanju navedenih ulica privremenom regulacijom prometa zabranjuje promet i preusmjerava na okolne ulice.
Sva vozila koja dolaze iz Ulice kralja Zvonimira od škole preusmjeravaju se na Ulicu A. G. Matoša, Ulicu oca Ante Gabrića i dalje na Dubrovačku ulicu nastavljaju promet.
Sva vozila koja dolaze iz smjera Dubrovačke ili Ulice Petra Krešimira IV preusmjeravaju se prema Ul. oca Ante Gabrića i dalje Ulicom AG Matoša do Ul. kralja Zvonimira u željenom smjeru.
Sva vozila koja dolaze iz Ulice Mobine se preusmjeravaju na Ul. Petra Zoranića i dalje Sportskom ulicom u željenom smjeru.
Također obavještavamo korisnike vodnih usluga u ulicama: Kralja Zvonimira, A. Starčevića (na adresi broj 3 i 5) i O. A. Gabrića (na adresi broj 2,5,7 i 9), da će danas 28.9.2021. od 23:00 do 29.9.2021. do 02:00 sata zbog radova na vodoopskrbnoj mreži doći do prekida u isporuci vode.
Molimo korisnike za razumijevanje.
Novosti2 danaRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na tri lokacije
Crna kronika3 danaVOZAČI PRIPAZITETeška prometna nesreća na Jadranskoj magistrali u Opuzenu
Novosti3 danaKOMUNALAC SLIVNOOpćina Slivno nabavila novo gospodarsko vozilo za prikupljanje otpada
Sport3 danaKOMISIJA ZA LICENCIRANJE HNSNogometni klub Neretva dobio licencu za Drugu NL
Sport3 danaŽUPANIJSKI KUPUvjerljiva Neretva izborila finale Kupa, teška ozljeda Raguža zasjenila pobjedu
Novosti3 danaPODUZETNIČKI INKUBATOR U PLOČAMATečaj o preradi voća u Pločama: besplatna edukacija za poljoprivrednike
Novosti23 sataUDRUGA VETERANA 4. GBR DNŽObilježavanje 35. obljetnice ustrojavanja prve postrojbe HV-a u DNŽ, A satnije ZNG Metković
Novosti24 sataSJEDNICA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINEMeđu ovogodišnjim laureatima prof. Vidoslav Bagur i dr.sc. Domagoj Vidović



























