ZAJEDNICA DRUŠTAVA TURISTIČKIH VODIČA HRVATSKE
‘Upoznaj svoju zemlju’ – posjetitelji uživali u razgledavanju znamenitosti Vida

U organizaciji Zajednice društava turističkih vodiča Hrvatske, a povodom Dana međunarodnog priznanja Republike Hrvatske u nedjelju su diljem Hrvatske održane aktivnosti projekta ‘Upoznaj svoju zemlju’.
U sklopu projekta održavaju se besplatna turistička vođenja na različitim znamenitostima diljem Hrvatske, a i ove godine u aktivnosti je uključena i Turistička zajednica grada Metkovića. S obzirom da je ovogodišnji naglasak bio na nematerijalnoj kulturnoj baštini, TZ grada Metkovića organizirala je obilazak Vida, Arheološkoga muzeja Narona te Etno kuće Ilić. Među onima koji su danas posjetili važan dio kulturne baštine našega kraja bili su i domaći posjetitelji, ali i velik broj turista iz susjedne BiH, od Mostara do Sarajeva.
Novosti4 sataRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na deset lokacija na području doline Neretve
Novosti16 satiIZLETIŠTE NA NORINUKonoba Budoni priprema novu vinsku večer uz vrhunsku gastronomiju i kvalitetna vina
Novosti19 satiBROJ MJESTA JE OGRANIČENIII. Poludnevna škola kajaka za djecu na Norinu – prijave u tijeku
Kultura3 danaUSPJEH NERETVANA U AMERICI UOČI UTAKMICE VATRENIHU četvrtak u Opuzenu projekcija dokumentarnog filma ‘Lađa u New Yorku’
Novosti2 danaMATICA UMIROVLJENIKA METKOVIĆMetkovski umirovljenici na jednodnevnom izletu posjetili Omiš i kanjon rijeke Cetine
Glazba3 danaSURADNJA S DENISOM BATINOVIĆEM - PEKMOMIvan Volarević predstavlja svoju prvu pjesmu: “Neretvo eto me doli” premijerno će izvesti na Melodijama hrvatskog juga
Novosti3 danaZAJEDNO MOŽEMO SVE! – 8Dubrovačko-neretvanska županija objavila Javni poziv za pomoćnike u nastavi za školsku godinu 2026./2027.
Novosti2 danaUDRUGA LAĐARA NERETVEOtvorene prijave za 29. Maraton lađa i 13. Maraton lađarica






























