Ostanimo u kontaktu
top bg
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl2
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl3
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl4
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl5
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl6
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl7
GAZ Benz 1200x400px

OSJETLJIVE I ČESTO PREŠUĆIVANE TEME

U Zagrebu predstavljena knjiga ‘Nisam jedina’ Metkovca Jure Bušića

Objavljeno prije

Jure Bušić
Foto: Privatni album

U ponedjeljak, 30. ožujka, u prostoru HUB385 u Zagrebu održano je predstavljanje knjige „Nisam jedina“, autora Jure Bušića iz Metkovića, koje je privuklo velik interes publike.

Riječ je o djelu koje otvara osjetljive i često prešućivane teme, a večer promocije protekla je u iskrenoj, emotivnoj i otvorenoj atmosferi. Tražilo se mjesto više, a velik interes publike pokazao je koliko je tema knjige aktualna i važna.

Autor Jure Bušić zahvalio je svima koji su došli na predstavljanje, istaknuvši kako je večer bila upravo onakva kakvu su priželjkivali – iskrena i sadržajna, s brojnim pitanjima iz publike na koja, zbog vremenskog ograničenja, nije bilo moguće u potpunosti odgovoriti.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

U razgovoru o knjizi sudjelovali su Ante Magzan, Tonči Barišić, Sandra Pocrnić Mlakar, Rosie Kugli i prof. dr. sc. Aleksandar Štulhofer, dok je program vodio Milan Majerović Stilinović.

Bušić je naglasio kako knjiga nije nastala s ciljem provociranja, već otvaranja prostora za iskren dijalog o temama koje se često izbjegavaju, dajući glas onima koji su dugo ostajali nečujni.

Predstavljanje u Zagrebu označilo je početak puta ove knjige prema čitateljima, uz snažnu podršku publike i jasnu poruku o važnosti otvorenog razgovora u društvu.

Pekarstvo Metkovka – Kolači
SNJEŽANA ĆUŽE 300px

Najčitanije