Ostanimo u kontaktu
MAXMART Akcija na keramiku 20+50 posto
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl2
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl3
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl4
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl5
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl6
GAZ Benz 1200x400px
CAPITAL COMPANY – Prodaja stanova

150 GODINA KAZALIŠNOGA ŽIVOTA U METKOVIĆU

U ponedjeljak na sceni GKS-a predstava ‘Pravo glasa’

Objavljeno prije

pravo glasa 1

Gimnazija Metković i Srednja škola Metković ponosno predstavljaju satirično-humorističnu predstavu „Pravo glasa“ autora i redatelja Gorana Matića. Predstava je u GKS-u na rasporedu u ponedjeljak, 10. veljače s početkom u 19:30, a ulaz je slobodan!

Ova duhovita predstava donosi priču o stanovnicima močvare – žabi, žabcu, trstici, jegulji, liski i dabru – koji suočeni s problemima, odlučuju potražiti rješenje u glasu razuma koji donosi sova. Međutim, uskoro shvate da sova donosi odluke koje se njima nimalo ne sviđaju, a ipak ih moraju prihvatiti.

Predstavu izvode talentirani učenici Gimnazije Metković: Paula Buljubašić, Goran Martinović, Anton Rendulić, Hanna Rodin, Karla Prskalo, Marijo Jadreško, Mladen Jurković, Laura Šaravanja, Klara Gnječ, Kristina Sušak i Nika Pažin, pod vodstvom mentorice prof. Marije Tomić Veraja. Kostimi za predstavu izrađeni su rukama učenika modnih tehničara Srednje škole Metković, pod vodstvom stručnih profesorica Jadranke Nikolić i Ane Kozine te pedagoginje Violete Oršulić.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

Pozivamo vas da dođete i uživate u ovoj duhovitoj i poučnoj predstavi koja će nasmijati publiku svih uzrasta!

Izvedba predstave Pravo glasa dio je programa obilježavanja 150 godina kazališnoga života u Metkoviću.

GALERIJA GKS-a METKOVIĆ

U ponedjeljak otvorenje izložbe slika ‘Nebeski let’, 14-godišnje Klare Palade

Objavljeno prije

Klara Palada plakat
Foto ilustracija

‘Nebeski let’ naziv je izložbe slika mlade Klare Palade koja će biti otvorena u Galeriji Gradskoga kulturnoga središta u Metkoviću u ponedjeljak, 17. ožujka s početkom u 19:30.

Klara Palada rođena je 2011. godine. Osnovnu školu pohađa u Kaštel Lukšiću gdje živi s majkom Nadom, dva brata i dvije sestre. Svoj talent otkriva nakon smrti oca Stipe, a upravo u crtanju pronalazi utjehu. Iako tada počinje crtati naočigled jednostavne dječje radove, riječ je o vrlo dubokim i živopisnim slikama. Njeni radovi još su snažniji, obzirom da je Klara dijete s autizmom.

Izložba će posjetiteljima omogućiti da otkriju njen emotivni svijet te da u njenim slikama pronađu inspiraciju.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740
Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Sretan Uskrs
SNJEŽANA ĆUŽE Biseri 300px

Najčitanije