DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
U dubrovačkoj bolnici rođena prva beba u 2021. godini, ponosni roditelji su tu čast imali i na Novu 2019. godine!

Danas poslijepodne u 14,45 sati u dubrovačkoj bolnici je rođena prva ovogodišnja beba.
Dječaku Luki i njegovoj majci Klaudiji Jerosimić prigodni poklon je u ime Dubrovačko-neretvanske županije uručio ravnatelj OB Dubrovnik Marijo Bekić, budući da župan zbog epidemioloških razloga ove godine nije mogao tradicionalno posjetiti prvu bebu rođenu u novoj godini.
Zanimljivo je napomenuti i kako su Klaudija i Siniša Jerosimić i roditelji prvog djeteta rođenog u 2019. godini.
Inače, u Općoj bolnici Dubrovnik je u 2020. godini rođeno 902 djece, što je više u odnosu na 2019. godinu, kada je rođeno 863 djece, ali i 2018. u kojoj je rođeno 870 djece.
Novosti11 satiRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na deset lokacija na području doline Neretve
Crna kronika2 danaDRAMA KOD METKOVIĆALiječnici se i dalje u bolnici bore za život 14-godišnjaka; pao je s romobila, oživljavali ga djelatnici Hitne pomoći…
Novosti6 satiOBAVIJEST O ODGAĐANJU DOGAĐAJAZbog tragičnih okolnosti odgađaju se brojni događaji i manifestacije
Kultura2 danaPRVI DAN LJETADrago Dragan Erak na Ušću Neretve izradio umjetničku instalaciju od soli “Bijela Zvijezda Mora”
Novosti2 danaISKAZ INTERESA I POTREBAGrad Opuzen širi mjere za mlade obitelji: Priprema se gradnja priuštivih stanova i novi program stambenih potpora
Novosti2 danaTRUPIJADA SV. LIBERANA OPĆINE ZAŽABLJERodijaci i Gusarice pobjednici Trupijade: Još jedno nezaboravno izdanje završilo koncertom Tihe Orlića
Sport2 danaDJEČACI 2017. GODIŠTEMladi nogometaši doline Neretve osvojili Hercegovina Cup 2026, Stipan Alimić proglašen najboljim igračem turnira
Novosti11 satiCENTAR GRADAKrov kina Pobjeda popustio pod zubom vremena





















