Ostanimo u kontaktu
Dalmata Jura shop
GAZ Benz 1200x400px
METKOVIĆ RAZVOJ 1200×450 b1
METKOVIĆ RAZVOJ 1200×450 b2
METKOVIĆ RAZVOJ 1200×450 b3

GRAND GOURMET

Tri zlatne i tri brončane medalje za konobare SŠ Metković

Objavljeno prije

U utorak je započeo novi Grand Gourmet koji traje od 7.12.-9.12. u hotelu Radisson Blu Resort & Spa hotelu u Splitu.

Grand Gourmet je međunarodni festival u sklopu kojeg se odvija individualno međunarodno natjecanje konobara, barmena, barista  te natjecanje ugostiteljskih objekata i škola kao timsko natjecanje. Srednja škola Metković se predstavljala u disciplini sninkronizirano posluživanje te smo osvojili prvo i treće mjesto.

Prvo mjesto osvojili su učenici drugog razreda Petar Dominiković, Antonio Žagovec i Marin Mihaljević (Matrix). Treće mjesto osvojili su Marko Ćelić, Duje Šćepić i Josip Manenica.  Mentor im je bio Rade Nikoletić prof. Osim medalja učenici su dobili diplome, zlatni pehar i novčanu nagradu od 3000 kn. Osim naše škole sudjelovale su i druge turističko – ugostiteljske škole – Dubrovnik, Sinj, Rab, Trogir.. Sutra također imamo dva učenika koji se natječu u pripremanju classic aperitiv short & long drink i u sinkroniziranom pripremanju koktela za četiri osobe.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

Treću godinu zaredom osvajamo prvo mjesto u sinkroniziranom posluživanju te bi ovo mogao biti jedan od najvećih uspjeha naše škole, da šest učenika osvoji šest medalja a sutra nas očekuju još dvije discipline gdje se također nadamo uspješnom rezultatu rekao je prof. Nikoletić.

Čestitke učenicima i mentoru.

Pekarstvo Metkovka – Kolači
SNJEŽANA ĆUŽE Biseri 300px

Najčitanije