FRAMA METKOVIĆ
Satirično-humoristična predstava ‘Pravilnik za brak’ u nedjelju u GKS-u Metkoviću
U organizaciji Frame Metković naši mladi izvest će predstavu ‘Pravilnik za brak’ Gorana Matića, u nedjelju, 17. prosinca u 20 sati u GKS-u Metković.
Predstava je satirično-humorističnog karaktera koja je prepuna savjeta i savjetnika o bračnom životu mladog bračnog para Donata i Dore. Njihovu bračnu idilu kvari posesivna svekrva Livija, koja smatra kako Dora i nije najbolji izbor za njezina savršenog sina.
Tražeći načine na koje nevjestu treba uputiti u bračni život po njezinim zamislima, angažira lažnog bračnog savjetnika. Situacija dodatno eskalira kad Dora shvati svekrvinu podlu igru.
Na koji će način ovaj mladi bračni par izaći iz ove nametnute krize, pogledajte u izvedbi naših mladih u kazališnoj dvorani GKS-a Metković u nedjelju 17. prosinca 2023., s početkom u 20 sati. Ulaz je slobodan!
VIDEO PRIJENOS
Predstavljen Katalog darovnice Dragane Nuić Vučković u Prirodoslovnom muzeju Metković
U Prirodoslovnom muzeju Metković u subotu, 18. siječnja, održano je svečano predstavljanje Kataloga darovnice Dragane Nuić Vučković.
Predstavljanje su vodili autorica kataloga Iva Körbler i ravnateljica muzeja Ivana Baće, koje su svojim stručnim izlaganjima prisutnima približile značaj i vrijednost ove darovnice.
Svečanu atmosferu dodatno je obogatio glazbeni nastup Darka Matičevića, koji je oduševio publiku.
Nažalost, Dragana Nuić Vučković zbog bolesti (gripe) nije mogla prisustvovati događaju.
Video prijenos predstavljanja, koji je snimio Marin Veraja, možete pogledati u video prilogu iznad.
-
Novosti3 danaLOKALNI IZBORI 2025.
Smiljan Mustapić objavio da se više neće kandidirati na mjesto načelnika Općine Slivno
-
Novosti2 danaPUTNIČKI PROMET
Donosimo kad će se moći brže, lakše i sigurnije do Čapljine preko Gabela Polja
-
Novosti2 danaMAXMART 'I TO JE TO'
Sezonsko sniženje, vrhunski kućanski uređaji! Ne čekajte i iskoristite popuste u MaxMart-u
-
Novosti3 danaRIJEČNI OTPAD
Koliko otpada Neretvom stigne do mora? Neslužbena brojka šokira, a točnu količinu utvrdit će dubrovački znanstvenici