Ostanimo u kontaktu
top bg
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl2
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl3
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl4
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl5
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl6
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl7
GAZ Benz 1200x400px

FOND ZA ZAŠTITU OKOLIŠA I ENERGETSKU UČINKOVITOST

Rita Kapović iz OŠ Opuzen osvojila 3. mjesto na kreativnom natječaju ‘Za ljepšu našu!’

Objavljeno prije

494578814 4011608699127416 3454090988408754333 n
Foto: OŠ Opuzen

Učenica 4.b razreda Osnovne škole Opuzen, Rita Kapović pod mentorstvom učiteljice Ivane Bašić osvojila je 3. mjesto na obrazovno-ekološkom nagradnom natječaju Za ljepšu našu! kojeg je organizirao Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost. Cilj natječaja je potaknuti učenike osnovnih i srednjih škola da kroz razne aktivnosti usvajaju ponašanja i navike kako bi očuvali prirodne vrijednosti okoliša.

Tema ovogodišnjeg eko-natječaja je bila smanjenje korištenja jednokratne plastike koja predstavlja veliki problem za naš planet, pa tako i za Lijepu Našu za koju želimo da postane još ljepša! Kroz zadatke natječaja učenici i njihovi mentori imali su priliku kreativno se izraziti o ovoj temi i pokazati svoja razmišljanja i ideje.

Ova nagrada nije samo priznanje za Ritin trud i kreativnost, već i predivna poruka o važnosti očuvanja okoliša koju je prenijela kroz svoj rad. Čestitamo učenici i mentorici.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740
Pekarstvo Metkovka – Kolači
SNJEŽANA ĆUŽE 300px

Najčitanije