CENTAR ZA PODUZETNIŠTVO DNŽ
Prijavite se na radionice ‘Porezna reforma 2025.’ i ‘Vođenje jednostavnog računovodstva u paušalnom oporezivanju’

Prijavite se na zanimljive radionice Centra za poduzetništvo “Porezna reforma 2025.” i “Vođenje jednostavnog računovodstva u paušalnom oporezivanju” i iskoristite priliku da unaprijedite svoje poslovanje, koje će se održati 22. i 23. siječnja u Poduzetničkom inkubatoru Dubrovnik.
Pridružite se praktičnim i informativnim radionicama Centra za poduzetništvo DNŽ koje su osmišljene kako bi vam pomogle u razumijevanju ključnih aspekata poslovanja i poreznog sustava. Bilo da tek započinjete svoj poduzetnički put ili već upravljate vlastitim poslovanjem, ove radionice će vam pružiti neprocjenjive alate i informacije za uspješno snalaženje u složenom poslovnom okruženju.
S obzirom na promjene u poreznom zakonodavstvu, važno je biti informiran i prilagoditi svoje poslovanje novim regulativama. Kroz naše radionice, steći ćete konkretne i praktične savjete koji će vam pomoći u optimizaciji poslovanja i efikasnijem korištenju resursa.
POREZNA REFORMA 2025.
Termin: 22.01.2025. s početkom u 10:00 sati
Lokacija: Poduzetnički inkubator Dubrovnik, Vukovarska 16, Dubrovnik
Predviđeno trajanje: 2 sata
VOĐENJE JEDNOSTAVNOG RAČUNOVODSTVA U PAUŠALNOM OPOREZIVANJU
Termin: 23.01.2025., s početkom u 10.00 sati
Lokacija: Poduzetnički inkubator Dubrovnik, Vukovarska 16, Dubrovnik
Predviđeno trajanje: 3 sata
Budući da je broj polaznika ograničen, molimo sve zainteresirane da se prijave putem:
• Porezna reforma 2025.: https://forms.gle/NYmV3LWqxro7M2uq9
• Vođenje jednostavnog računovodstva u paušalnom oporezivanju: https://forms.gle/3k45sYf5N2usGTxm8
• maila: czp@czp.hr ili
• telefona: 020/418-401
Prijavite se i iskoristite priliku da unaprijedite svoje poslovanje i ostanite korak ispred. Vidimo se u Poduzetničkom inkubatoru Dubrovnik!
Novosti5 satiRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na deset lokacija diljem doline Neretve
Novosti3 danaSAZNAJTE KAKO OČUVATI PRINOS I KVALITETU MANDARINANova strategija suzbijanja mediteranske voćne muhe
Novosti3 danaNADBISKUPSKI ORDINARIJATNova imenovanja i promjene u Župi sv. Ilije u Metkoviću
Sport3 danaDRUGU GODINU ZAREDOMNeretvin kapetan Mario Marić najbolji igrač Treće NL Jug
Sport2 danaDALMATINCI PRVACI HRVATSKEMetkovci Šime Galov i David Barišić pod vodstvom Gorana Prolete među osvajačima Kupa regija Hrvatske
Novosti1 danDNEVNA DOZA FIZIKEU Gimnaziji Metković već deset godina traje priča koja ruši predrasude o mladima
Novosti2 danaDUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJAŽupan Pezo predstavio rezultate prve godine mandata: Nastavljamo graditi županiju na koju će svaki njezin stanovnik biti ponosan
Sport1 danVK NERETVANSKI GUSARNika Cetina među 11 najboljih juniorki svijeta na Filippi Lido Trophyju























