PANDEMIJA KORONAVIRUSA
Od danas trgovine i tržnice ponovno rade po skraćenom radnom vremenu

Od utorka 14. travnja radno vrijeme trgovina i tržnica ponovno je po skraćenom radnom vremenu, od 8 do 17 sati.
Zamjenik načelnika Nacionalnog stožera civilne zaštite Damir Trut jučer je potvrdio da se radno vrijeme tržnih centara vraća od 8 do 17 sati, dok će tržnice raditi od 8 do 13 sati.
– Radno vrijeme dućana se odlukom produljilo za prethodna tri dana, dakle za četvrtak, petak i subotu, a od utorka počinju raditi kao što su radili proteklih dana od 8 do 17 sati. Od utorka tržnice rade od 8 sati do 13 sati, – kazao je Trut za N1.
Novosti2 sataRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na deset lokacija diljem doline Neretve
Novosti3 danaSEDMODNEVNA SUPER PONUDAFIS Ljubuški – ostvarite popuste i ovog tjedna
Novosti3 danaSAZNAJTE KAKO OČUVATI PRINOS I KVALITETU MANDARINANova strategija suzbijanja mediteranske voćne muhe
Novosti3 danaDOM ZDRAVLJA DNŽ - ISPOSTAVA METKOVIĆEdukacija o zdravom načinu života u Metkoviću: Građani pozvani na besplatno predavanje
Novosti3 danaNADBISKUPSKI ORDINARIJATNova imenovanja i promjene u Župi sv. Ilije u Metkoviću
Crna kronika3 danaDUBROVNIK, KORČULA I METKOVIĆDubrovačko-neretvanska policija tijekom vikenda drogu pronašla kod 10 osoba
Novosti3 danaGRAD METKOVIĆObavijest o privremenoj regulaciji prometa: Uklonite vozila s parkirališta u Gradskome parku
Novosti3 danaPREPORUKE ZA PODRUČJE DNŽObavijest vinogradarima: Zaštitite vinove loze od pepelnice!























