Ostanimo u kontaktu
Top Bg
JURA SHOP – STATIČNA REKLAMA
Butik BRAVO banner 1200×400
GAZ Benz 1200x400px

ČETRDESET GODINA UMJETNIČKOG DJELOVANJA

Kulija predstavio kolekciju akrilaca 2016-te, glavni motiv žena

Objavljeno prije

Kulijini 'Akrilci 2016' u GKS-u

Metkovski slikar i umjetnik Ivica Ivaniš Kulija sinoć je u galeriji GKS-a predstavio svoju ovogodišnju kolekciju umjetničkih slika u akrilnoj tehnici, dvadeset i sedmu po redu, pod nazivom ‘Akrilci 2016’. Goste je uvodno pozdravio ravnatelj Ustanove za kulturu i sport Milan Kapović nakon čega je o Kulijinom četrdesetgodišnjem djelovanju govorila profesorica Dubravka Šešelj. S nekoliko riječi prisutnima se obratio i sam autor galerije nakon kojeg je izložbu otvorila gradonačelnica Katarina Ujdur.

O samoj izložbi Kulija nam je rekao:

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

– U svom dosadašnjem radu mogu reći da sam sve slikarske faze prošao. Večerašnja izložba je akril na platnu, sve slike su s motivom žene, kojoj sam posvetio svoju dvadeset sedmu izložbu i četrdesetu godišnjicu djelovanja.

Čestitamo Kuliji na četrdesetgodišnjem umjetničkom djelovanju, a građane pozivamo da svakako posjete galeriju GKS-a u kojoj će izložba trajati do 15. lipnja ove godine.

Pekarstvo Metkovka – Kruh ispod peke
SNJEŽANA ĆUŽE 300px

Najčitanije