IGRA I ZABAVA
Gradska knjižnica Metković djecu poziva na druženje ‘Tonka će sutra’

“Tonka će sutra” – druženje s Tonkom, sutrićima i Jelenom Pervan za djecu od 5 do 9 godina u subotu, 4. studenoga 2023. u 10.30 u knjižnici
Poučno druženje temelji se na “knjigoslikovnici” ❤️”Tonka će sutra”.
Draga djeco, pozivamo vas na druženje sa Jelenom Pervan, gdje ćete upoznati djevojčicu Tonku i mala neobična stvorenja, sutriće. Tko su sutrići, što rade, kako izgledaju i još mnogo toga o njima ispričat će vam teta Jelena.
Naučit ćete jako važne stvari o dosadnim obvezama i zašto ih nije dobro odgađati. Naučit ćete i kako obveze pretvoriti u zabavu i igru.
P.S
Teta Jelena je napisala one smiješne slikovnice o Mrljeku i Preljeku, o dječaku Pudingu i još mnogo njih i još mnogo smiješnih slikovnica joj se mota po glavi.
Veselimo se! Prijave nisu potrebne!
Gradska knjižnica Metković
Crna kronika2 danaDRAMA KOD METKOVIĆALiječnici se i dalje u bolnici bore za život 14-godišnjaka; pao je s romobila, oživljavali ga djelatnici Hitne pomoći…
Novosti2 danaOBAVIJESTOtkazana manifestacija ‘Rijekom neretvanskih riječi’
Novosti3 danaOPUZENSKO LITOKlapska pjesma vraća se na opuzensku pjacu: U subotu prva Smotra klapa „Pivci moji ne pivajte“
Novosti3 danaGRADSKA SPORTSKA DVORANADan obitelji u Rukometnoj akademiji Jerkovac
Kultura2 danaPRVI DAN LJETADrago Dragan Erak na Ušću Neretve izradio umjetničku instalaciju od soli “Bijela Zvijezda Mora”
Novosti3 danaKOŠARKAŠKO IGRALIŠTEUdruga mladih ‘Kolektiv’ bogatim programom zaključila projekt „Ritam grada“
Novosti3 danaPUTNIKOVIĆ, PELJEŠACPoziv na stručni skup ‘Terapije pomoću konja – iskustva i perspektive’
Novosti2 danaTRUPIJADA SV. LIBERANA OPĆINE ZAŽABLJERodijaci i Gusarice pobjednici Trupijade: Još jedno nezaboravno izdanje završilo koncertom Tihe Orlića























