Ostanimo u kontaktu
LPG Narona MAXMART Opuzen
GAZ Benz 1200x400px
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl2

SRAZ ZNANJA

Danas 3. kolo MTKviz lige

Objavljeno prije

MTKviz, 6. epizoda

Danas, 19. siječnja u galeriji  GKS-a s početkom u 19:00 sati održati će se 3. kolo MTKviz lige. Pogledajte trenutne rezultate natjecateljskih ekipa:

EKIPAUKUPNO1.kol2.kol3.kol4.kol5.kol6.kol7.kol
AVŽ1450780670
JURICA PAV1400640760
NO PASARA1370670700
NEMAN POJ1350640710
GODRUNKY1310700610
SMOKOVO1310670640
REUNION1200610590
TRIFON IVA1200600600
DILDO BAGG1100530570
PIXIE1090530560
LUCIA1070550520
STAMOS1070530540
SAŠA, TIN I1070490580
COOT & SO1030610420
PENNY LANE1010400610
LOLE980410570
LOGO950510440
PRIJE930450480
BEŽ ĆUKO840490350
BOGOVI830460370
7 DAYS830450380
TONUS820440380
TIRURIRU5000500
SEVEN4404400
MPC4400440

ZAVRŠENO ASFALTIRANJE VIDA

Završetak radova na uređenju prometnica u Vidu gradonačelnik Milan prokomentirao: ‘Obećano – ispunjeno!’

Objavljeno prije

U utorak, 4. lipnja, završeni su radovi na uređenju prometnica u prigradskom naselju Vid, vrijedni gotovo pola milijuna kuna.

Završetak radova gradonačelnik Dalibor Milan je prokomentirao:

– Gotovi su radovi na pojačanom održavanju cesta u naselju Vid. U Ulicama Hrvatskih mučenika, Strana i Gradina izvršili smo pripremne radove, proširili i rekonstruirali asfaltni sloj ceste, sveukupno u dužini od otprilike 700 metara.
Vrijednost radova iznosi oko 450.000,00 kuna s PDV-om i prvo je veće ulaganje u ceste u Vidu nakon niza godina i lažnih obećanja.
Obećano – ispunjeno, – rekao je Milan putem svoje fb stranice.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740
Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Kolači
SNJEŽANA ĆUŽE 300px

Najčitanije