Ostanimo u kontaktu
Dalmata - Jura Shop Vas časti niskim cijenama! LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

PLESNA ŠKOLA CALYPSO

Dado Čokolado poziva na upis u početne plesne tečajeve za djecu i mlade osnovce!

Objavljeno prije

Dado Čokolado i Plesna škola Calypso pozivaju sve predškolce i mlade osnovce na upis u početne plesne tečajeve.

Zaplešite sa nama standardne, latinoameričke i swing plesove, kao i osnovni hip hop i break dance program.

Potražite nas u dvoranama osnovnih škola:

OŠ STJEPANA RADIĆA u subotu, 1.listopada

  • Predškolci i djeca od 1. do 3. razreda u 17:00 sati
  • Mladi osnovci od 4. do 7. razreda u 18:30 sati

OŠ DON MIHOVILA PAVLINOVIĆA u nedjelju, 2. listopada

ULTIMATE SPORTS GYM PLOČE – 740px
  • Predškolci i djeca od 1. do 3. razreda u 16:30 sati
  • Mladi osnovci od 4. do 7. razreda u 18:00 sati

Sve dodatne informacije potražite na broju mobitela 091/578-1931

Plesna škola Calypso

Sveznalica 7400xXpx

TUŽNA VIJEST IZ STABLINE

Hrabra Milena Barbir (38) izgubila bitku sa zloćudnom bolešću

Objavljeno prije

Nažalost, nakon duge i teške bolesti preminula je Milena Barbir (38), neustrašiva majka i supruga iz Stabline pokraj Ploča.

Podsjetimo, Milena je u zadnje 3 i pol godine imala četiri teške operacije, na splitskoj Onkologiji primila je 50 doza kemoterapije, a na Radiologiji u Zagrebu više od 30 doza zračenja. Životna borba ove žene-heroja ovog proljeća ušla je u najdramatičniju, odlučujuću fazu, no bolest je nažalost bila jača, javlja Dubrovački vjesnik.

Mileni je za vrijeme trudnoće 2019. godine dijagnosticiran karcinom 4. stupnja, a nakon niza operacija, kemoterapija i zračenja, stanje joj se pogoršalo, jer su se iscrpile sve dostupne regularne metode liječenja.

Preostale su joj samo alternativne metode liječenja onkoloških pacijenata, a u skupljanju sredstava za terapiju usključile su se brojen udruge, tvrtke i pojedinci u velikoj humanitarnoj akciji “Pomozimo Mileni”, koju su organizirali Udruga Lađara Stabline i Mjesni odbor Stablina.

Milenina borba sa zloćudnom bolešću počela je kad je imala 27 godina, baš na rođendan, kada joj je dijagnosticirana multipla skleroza (MS), a nekoliko godina kasnije i opasni tumor. Unatoč hrabroj borbi, MIlena ga nije uspjela pobijediti, a iza nje su ostali neutješni suprug i četverogodišnja kćerkica.

ULTIMATE SPORTS GYM PLOČE – 740px

Sprovod Milene Barbir održat će se sutra, u subotu 10. lipnja, s početkom u 17 sati na Gradskom groblju Laniština u Pločama. Obitelj će izraze sućuti primati od 16 sati.

Uredništvo portala Metković News ovom prilikom obitelji izražava iskrenu sućut. Počivala u miru Božjem.

Sveznalica 7400xXpx

Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Kolači -kutija 300×250
Svadbeni salon Dalmata 300×250
SNJEŽANA ĆUŽE 300px

Najčitanije