GASTRONOMSKO ZABAVNA MANIFESTACIJA U MOMIĆIMA
8. Toćijada pripala ekipi iz Pruda ‘Klara i sinovi’, drugi su MAK-ovci, a ekipa ‘Debitanti’ treća
Na mjesnom igralištu u Momićima održana je već tradicionalna 8. Toćijada Momići 2022. na kojoj se umijećem spremanja toća predstavilo 16 ekipa.
U jakoj konkurenciji nagradu za najbolji toć ponijela je ekipa iz Pruda ‘Klara i sinovi‘. Drugi su bili članovi Metkovskog amaterskog kazališta (MAK), a treći ekipa ‘Debitanti‘.
Ića i pića nije nedostajalo te je druženje u jednom nadasve adventskom i slavljeničkom ozračju potrajalo do ‘debelo’ u noć.
Čestitamo svim ekipama, kao i domaćinima KUU ‘Škrapa’ Momići na odličnoj organizaciji!
Dio atmosfere pogledajte u video prilogu i foto-galeriji.
Novosti3 danaRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na deset lokacija – u ponedjeljak trgovine zatvorene!
Novosti2 danaIZLETIŠTE NA NORINUKonoba Budoni priprema vinsku večer uz vrhunsku gastronomiju i kvalitetna vina
Crna kronika3 danaPOLICIJA UPUTILA APEL SVIM VOZAČIMADovršen očevid teške prometne nesreće u blizini Dubrovnika u kojoj je život izgubio motociklist – druge u tri dana!
Sport3 danaCOCA-COLA CUPEkipe iz Metkovića najbolje malonogometne ekipe Dubrovačko-neretvanske županije
Sport3 danaBRAVO CURE!Mlade nade ŽNK Neretva ponovno među najboljima u Hrvatskoj
Novosti2 danaPROMJENA REŽIMA PROMETANa međunarodnim graničnim prijelazima s BiH omogućeno kretanje praznih teretnih vozila kategorije N1
Novosti3 danaDUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJAŽupanija izradila projektnu dokumentaciju za deset sportskih objekata
Novosti1 danNOVI SUSTAV KONTROLE ULASKA U EUKolaps na graničnim prijelazima: Višesatna čekanja u Doljanima, Bijači i Gabela Polju

















































































