SRETAN ROĐENDAN
44 godine su prošle od osnutka KUD-a Metković

44 godine su prošle od kad je osnovano Kulturno umjetničko društvo Metković, davne već 1977. godine, 9. veljače osnovan je ud skupine gradskih entuzijasta među kojima su bili profesori Radojka i Vide Bagur, Zdravko Obradović, Danilo Obradović, Marica Božinović i drugi…
Društvo je uglavnom djelovalo u školama, bilo osnovnim ili srednjim, a objedinjavalo je razne aktivnosti amaterskog stvaralaštva poput folklora, mandolinskog orkestra, zbora, dramskih aktivnosti, koje su se poslije odvojile u MAK, te čak i fotografske sekcije.
Koristimo ovu priliku da im poželimo da što prije počnu sa radom, da se u prostorijama Društva ponovo čuju pjesme i odzvanjaju koraci svih uzrasta našeg društva, na radost svih nas i čuvanja tradicije svog zavičaja. Sretan vam 44 rođendan!
Kao i cijelo društvo i vas je zadesila ova nazovimo je epidemiološka izolacija, ali sve je prolazno tako će i ovo proći, i uskoro će se opet u našem gradu čuti ples i pjesma.
Novosti20 satiRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na deset lokacija – u ponedjeljak trgovine zatvorene!
Novosti3 danaISKORISTITE ODLIČNE POGODNOSTIDani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom
Crna kronika19 satiPOLICIJA UPUTILA APEL SVIM VOZAČIMADovršen očevid teške prometne nesreće u blizini Dubrovnika u kojoj je život izgubio motociklist – druge u tri dana!
Novosti2 danaZAŠTITA SLIVA NERETVEVlada FBiH usvojila zaključke za zaštitu vodnih resursa u vezi sa HE Ulog i „Gornjim horizontima“
Novosti2 danaZA NE POVJEROVATINestala spomen-ploča Duji Barišiću na ušću Neretve: Obitelj i prijatelji mole za pomoć
Sport17 satiCOCA-COLA CUPEkipe iz Metkovića najbolje malonogometne ekipe Dubrovačko-neretvanske županije
Sport19 satiBRAVO CURE!Mlade nade ŽNK Neretva ponovno među najboljima u Hrvatskoj
Novosti4 sataPROMJENA REŽIMA PROMETANa međunarodnim graničnim prijelazima s BiH omogućeno kretanje praznih teretnih vozila kategorije N1






















