27. OBLJETNICA ŽRTVE VUKOVARA
Putovanje u Vukovar u organizaciji Udruge veterana 4. gardijske brigade DNŽ

U organizaciji Udruge veterana 4. gardijske brigade DNŽ veterani ove slavne postrojbe, članovi obitelji i prijatelji u subotu su posjetili grad heroj povodom obilježavanja 27. obljetnice žrtve Vukovara.
U hladno subotnje jutro, po dolasku iz Metkovića posjetili su katedralu Svetog Petra u Đakovu gdje su sudjelovali na svetoj misi i obilasku iste. Putovanje su nastavili do Vukovara gdje su posjetili mjesta stradanja hrvatskih branitelja i civila 1991. godine: Vukovarsku bolnicu, Memorijalno groblje, mjesto masovne grobnice i spomen dom na Ovčari, Spomen dom hrvatskih branitelja na Trpinjskoj cesti i Osijek gdje su se družili sa veteranima 3. gardijske brigade.
Danas na 27. obljetnicu stradanja grada veterani će sudjelovati u Koloni sjećanja i na taj način odati počast žrtvi Vukovara za slobodnu Hrvatsku.
Piše: Branko Markota / Udruga veterana 4..gardijske brigade DNŽ
Novosti2 danaISKORISTITE ODLIČNE POGODNOSTIDani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom
Novosti3 danaLJETNI ODJEVNI KOMPLETI NA AKCIJIFIS Ljubuški – sedmodnevna super ponuda
Novosti3 danaOTVORENE PRIJAVEGabela se sprema za tradicionalni turnir u bućama: Pobjednicima 3.000 KM
Novosti3 danaTURISTIČKO VIJEĆETuristička zajednica grada Metkovića raspisala natječaj za izbor direktora
Crna kronika3 danaTRAGEDIJA - MOTOCIKLISTI OPREZNO!Dovršen očevid teške prometne nesreće pokraj Dubrovnika u kojoj je život izgubio mladi motociklist
Novosti3 danaPRIVREMENA REGULACIJA PROMETAZbog radova na asfaltiranju za promet se zatvara Ulica Sv. Franje Asiškog
Kultura3 danaPJESMOM, PLESOM I SRCEM ZA DINAKUD Metković organizira Završni koncert s humanitarnim naglaskom
Novosti22 sataZA NE POVJEROVATINestala spomen-ploča Duji Barišiću na ušću Neretve: Obitelj i prijatelji mole za pomoć














































