Ostanimo u kontaktu
MAXMART Akcija na keramiku 20+50 posto
JURA SHOP – AKCIJA Vikend Sl1
GAZ Benz 1200x400px
CAPITAL COMPANY – Prodaja stanova

DUBINSKA KONTROLA

Spriječena još dva krijumčarenja stranih državljana

Uspješnoj realizaciji ove policijske aktivnosti, značajno je pridonijela suradnja policijskih službenika Postaje granične policije Metković s policijskim službenicima Postaje granične policije Trilj 

Objavljeno prije

Policija
Foto ilustracija

Policijski službenici Postaje granične policije Metković su jučer, 24. veljače, u jutarnjim satima, zaustavili osobno vozilo rumunjskih nacionalnih oznaka kojim je upravljao 23-godišnji rumunjski državljanin. U vozilu se nalazilo pet stranih državljana za koje se posumnjalo da su nezakonito ušli u Republiku Hrvatsku.

Policijski službenici su potom pokušali zaustaviti drugo vozilo, ali se vozač oglušio na znakove za zaustavljanje i nastavio se kretati u pravcu Splita. Radilo se o vozilu njemačkih registarskih oznaka kojeg su potom zaustavili policijski službenici PGP Trilj. Vozilom je upravljao 23-godišnji državljanin Rumunjske, a i u ovom vozilu se nalazilo pet stranih državljana za koje se posumnjalo da su nezakonito ušli u Republiku Hrvatsku.

Kriminalističkim istraživanjem je utvrđeno da su vozači iz koristoljublja u automobile primili strane državljane u namjeri da ih prevezu do dogovorenog odredišta.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740

Dvojica rumunjskih državljana su, uz kaznenu prijavu zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela Protuzakonito ulaženje, kretanje i boravak u Republici Hrvatskoj, drugoj državi članici Europske unije ili potpisnici Šengenskog sporazuma, predani pritvorskom nadzorniku Policijske uprave dubrovačko-neretvanske dok se prema stranim državljanima proveo postupak sukladno Zakonu o strancima te je jedan od vozača sankcioniran sukladno Zakonu o sigurnosti prometa na cestama.

PROMET POTPUNO OBUSTAVLJEN

Teška nesreća između Mostara i Čapljine, više ozlijeđenih

Objavljeno prije

prometna nesreca sevas njive 63489510

Teška prometna nesreća dogodila se jutros na području Ševaš Njiva, na dionici magistralne ceste M-17 između Mostara i Čapljine.

U nesreći koja se dogodila u tunelu sudjelovala su tri osobna vozila, od kojih dva marke ‘Ford’ te jedno vozilo marke ‘Mazda’.

Fotografije s mjesta nesreće pogledajte na Hercegovina.info.

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740
Nastavi čitati
Pekarstvo Metkovka – Sretan Uskrs
SNJEŽANA ĆUŽE Biseri 300px

Najčitanije