ZAGREBAČKA ULICA NAKON KIŠE OPET PLIVA
Milan: problem poplavljivanja trebao bi se početi rješavati ovog tjedna

U Zagrebačkoj ulici je nakon sinoćnje jake kiše dio ceste ostao poplavljen te je stvorio poteškoće stanarima ulice, pješacima i u prometu. Gradonačelink Dalibor Milan je na poziv stanara danas oko 9:30 došao vidjeti poplavljeni dio ulice i saslušati ih.
Stanari osjećaju da se desni dio Metkovića godinama zapostavlja i pozvali su gradsku vlast da se što prije napravi kanalizacija jer postojeći šaht dubine metar i pol ne rješava problem.
– Hoće li se Zagrebačka ulica svaki put kad padne kiša pretvarati u rijeke i potoke? – pita se Marin Medak, jedan od stanara ulice, te dodaje – Ovo ovdje pliva čim padne malo kiše. Ne možemo bez čizama do trgovine otići, a za djecu koja idu u školu da ne govorim. Svaka čast susjedu iz komunalnog koji ispumpa pola ulice, ali ljudi to je sramota! Pa stara Narona je imala kanalizaciju!
Gradonačelnik Dalibor Milan složio se da je taj dio ulice problematičan i rekao da bi radovi koji bi riješili odvod oborinskih voda uskoro trebao početi.
– Odmah po dolasku na vlas detektirao sam problem Zagrebačke ulice s obzirom na to da su mi brojni njeni stanari ukazali na taj problem. I danas sam na poziv sugrađana izašao na teren i zaista sam vidio koliko je teška situacija. Projekt je već napravljen i Metković d.o.o. je dobio nalog da po tom projektu riješi taj problem i prema mojim saznanjima ovaj tjedan će se krenuti u realizaciju tog projekta – rekao je Milan.
Novosti1 danLJETNI ODJEVNI KOMPLETI NA AKCIJIFIS Ljubuški – sedmodnevna super ponuda
Novosti1 danOTVORENE PRIJAVEGabela se sprema za tradicionalni turnir u bućama: Pobjednicima 3.000 KM
Novosti7 satiISKORISTITE ODLIČNE POGODNOSTIDani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom
Novosti2 danaREKREACIJA NA VODINova sportska udruga na ušću Neretve: Opuzen dobio SUP, kajak i kanu klub
Crna kronika2 danaTRAGEDIJA NA MORUTroje smrtno stradalih u teškoj pomorskoj nesreći kod Splitskih vrata – jučer nesreće kod Raba i Dubrovnika
Novosti2 danaPONOS NERETVERavnatelj Jozo Jurković nagradio izvrsnost metkovskih gimnazijalaca
Novosti1 danTURISTIČKO VIJEĆETuristička zajednica grada Metkovića raspisala natječaj za izbor direktora
Crna kronika1 danTRAGEDIJA - MOTOCIKLISTI OPREZNO!Dovršen očevid teške prometne nesreće pokraj Dubrovnika u kojoj je život izgubio mladi motociklist



























