POJAČALA SE ŽNK NERETVA
Ana-Marija Kalamize se predstavila već u prvoj pripremnoj utakmici

U svojoj prvoj pripremnoj utakmici ŽNK Neretva je jučer ‘Iza Vage’ ugostila ŽFK Ekonomist iz Nikšića, inače višestrukog prvaka Crne Gore i sudionika Lige prvaka.
Iako bez nekoliko standardnih igračica, metkovske nogometašice odigrale su odličnu utakmicu i pogocima Veronike Terzić i novakinje u sastavu Ana-Marije Kalamize sa 2:1 savladale renomiranog suparnika.
Nova pojačanja…
Ana-Marija Kalamiza novo je pojačanje ŽNK Neretve. Kalamiza je ostvarila zavidnu igračku karijeru igrajući za Split, Osijek i Marjan te za A reprezentaciju Hrvatske. Dva puta je bila najbolji strijelac 1. HNLŽ i jedna je od najboljih strijelaca u povijesti hrvatskog ženskog nogometa. Na oduševljenje domaće publike Kalamiza se svojom igrom istaknula već u prvoj pripremnoj utakmici gdje je postigla pobjednički gol.
Za ŽNK Neretvu jučer su igrale: Kešina, Jurković, Čajić, Suton, Žilić, Repeša, Šimunović, Terzić, Ćubić, Perić i, Herceg, a s klupe su u igru ušle još Sušak, Govorko, Mandić, A. Jurković, Marić, Kalamiza i Bokšić. Trener Duško Mijoč.
Novosti3 danaRADNO VRIJEME TRGOVINAPekarstvo Metkovka ove nedjelje radi na deset lokacija – u ponedjeljak trgovine zatvorene!
Novosti2 danaIZLETIŠTE NA NORINUKonoba Budoni priprema vinsku večer uz vrhunsku gastronomiju i kvalitetna vina
Crna kronika3 danaPOLICIJA UPUTILA APEL SVIM VOZAČIMADovršen očevid teške prometne nesreće u blizini Dubrovnika u kojoj je život izgubio motociklist – druge u tri dana!
Sport3 danaCOCA-COLA CUPEkipe iz Metkovića najbolje malonogometne ekipe Dubrovačko-neretvanske županije
Sport3 danaBRAVO CURE!Mlade nade ŽNK Neretva ponovno među najboljima u Hrvatskoj
Novosti2 danaPROMJENA REŽIMA PROMETANa međunarodnim graničnim prijelazima s BiH omogućeno kretanje praznih teretnih vozila kategorije N1
Novosti1 danNOVI SUSTAV KONTROLE ULASKA U EUKolaps na graničnim prijelazima: Višesatna čekanja u Doljanima, Bijači i Gabela Polju
Novosti3 danaDUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJAŽupanija izradila projektnu dokumentaciju za deset sportskih objekata































