UDRUGA FRANAK
Informacija o odluci Vrhovnog suda

Udruga Franak dobila je informaciju o odluci Vrhovnog suda po uloženoj reviziji Udruge Franak i osam tuženih banaka. U ovom trenu sve članove i javnost molimo za razumijevanje jer još uvijek nismo dobili odluku na uvid. Udruga Franak će se u što kraćem roku konzultirati s odvjetnicima i savezom Potrošač – Društvo za zaštitu potrošača Hrvatske te će početkom idućeg tjedna održati press konferencija na kojoj ćemo obavijestiti članstvo i javnost o ishodu odluke i daljnje korake koje namjeravamo poduzeti. Udruga Franak i savez Potrošač – Društvo za zaštitu potrošača Hrvatske su spremni na sve ishode odluke Vrhovnog suda, pa tako i na mogućnost podizanja ustavne tužbe.
Naša borba traje posljednje četiri godine i tijekom tog vremena smo se sustavno pripremali te molimo članstvo za još koji dan strpljenja kako bih mogli točno informirati o sadržaju odluke Vrhovnog suda i daljnjim koracima Udruge Franak i saveza Potrošač – Društvo za zaštitu potrošača Hrvatske.
Novosti3 danaSUBOTA, 13. LIPNJAPoludnevna škola kajaka za djecu – avantura na vodi uz Narona Kayaking
Novosti2 danaSVETAC SVEGA SVIJETAUočnica blagdana sv. Ante na Dubravici okupila mnoštvo vjernika
Novosti3 danaEVO NA ŠTO TREBA PAZITIPolicija upozorava na sve veći broj prijava prevarenih građana – ovakve poruke nipošto ne otvarajte!
Novosti3 danaZA SIGURNIJE KRETANJE UZ MALU NERETVUOpuzenu odobreno 16 tisuća eura za rekonstrukciju šetnice ispod mosta na DC8
Novosti1 danBALKAN FEST - EUROPA PJEVAEna donijela Hrvatskoj međunarodnu pobjedu u Banjoj Luci i osigurala nastup na Slavjanskom bazaru
Novosti2 danaPP METKOVIĆDjeca najviše vole učenje kroz igru, evo kako to radi metkovska policija
Novosti1 danSVEČANO I DOSTOJANSTVENONova Sela kroz trodnevnicu i zajedništvo proslavila svetkovinu svoga zaštitnika svetog Ante
Sport3 danaHRVATSKI OLIMPIJSKI ODBORVeliko priznanje za mladog veslača: Roko Mijić postao vrsni sportaš Hrvatske





















