ŽENSKI NOGOMET
Neretvanke prvenstvenu sezonu otvorile pobjedom

Nogometašice ŽNK Neretva danas su odigrale prvu prvenstvenu utakmicu 2. HNLŽ, novu sezonu otvorile su pobjedom protiv gošći iz Sesvetskog Kraljevca s 3:0 (1:0).
Golove za Neretvu su postigle Ana Mandić u 7′ i 59′ te Matea Vidaković u 84. minuti susreta.
Za Neretvu su zaigrale: Žanamari Števanja (v), Josipa Jurković (od 69′ Matea Vidaković), Marija Herceg (c), Petra Vladimir, Josipa Kapitanović, Lucija Radman-Livaja, Ana Mandić, Ana Markota, Veronika Krndelj (od 62′ Nikol Šunjić), Ana Kraljević i Katarina Lovrinčević. Trener Ante Markota.
Crna kronika19 satiDRAMA KOD METKOVIĆALiječnici se i dalje u bolnici bore za život 14-godišnjaka; pao je s romobila, oživljavali ga djelatnici Hitne pomoći…
Novosti17 satiOBAVIJESTOtkazana manifestacija ‘Rijekom neretvanskih riječi’
Novosti3 danaSPOMENIK ŽRTVAMA FAŠISTIČKOG TERORAPolaganjem vijenaca obilježen Dan antifašističke borbe u Metkoviću
Novosti2 danaOPUZENSKO LITOKlapska pjesma vraća se na opuzensku pjacu: U subotu prva Smotra klapa „Pivci moji ne pivajte“
Novosti2 danaGRADSKA SPORTSKA DVORANADan obitelji u Rukometnoj akademiji Jerkovac
Novosti2 danaKOŠARKAŠKO IGRALIŠTEUdruga mladih ‘Kolektiv’ bogatim programom zaključila projekt „Ritam grada“
Novosti2 danaPUTNIKOVIĆ, PELJEŠACPoziv na stručni skup ‘Terapije pomoću konja – iskustva i perspektive’
Sport2 danaVEČERAS NA IGRALIŠTU ONK METKOVIĆDječji malonogometni turnir ‘Jozo Veraja Mama’ i besplatna zabava na napuhancima za svu djecu






























