LAĐARI STIGLI U PULU
Udruga lađara sv. Ilija Metković završila svoj trodnevni plov od Savudrije do Pule
Došao je i taj trenutak, Udruga lađara sv. Ilija Metković je stigla u Pulu te tako završila svoj trodnevni plov od Savudrije do Pule, manifestaciju pod nazivom ‘Neretva Istri‘.
U Puli su dočekani srdačno. Večeras će biti organiziran domjenak na kojem će im gradonačelnik Pule Filip Zoričić udijeliti posebne zahvalnice.
Druženje će se nastaviti na manifestaciji Fešta od soljenje srdela u Fažani.
Čestitamo našim lađarima na ovom uspješno odveslanom poduhvatu koji je imao za cilj promociju doline Neretve, neretvanske kulture i u konačnici Maratona lađa. Bravo momci!











