LAĐARI STIGLI U PULU

Udruga lađara sv. Ilija Metković završila svoj trodnevni plov od Savudrije do Pule

Objavljeno prije

Došao je i taj trenutak, Udruga lađara sv. Ilija Metković je stigla u Pulu te tako završila svoj trodnevni plov od Savudrije do Pule, manifestaciju pod nazivom ‘Neretva Istri‘.

U Puli su dočekani srdačno. Večeras će biti organiziran domjenak na kojem će im gradonačelnik Pule Filip Zoričić udijeliti posebne zahvalnice.

Druženje će se nastaviti na manifestaciji Fešta od soljenje srdela u Fažani.

Čestitamo našim lađarima na ovom uspješno odveslanom poduhvatu koji je imao za cilj promociju doline Neretve, neretvanske kulture i u konačnici Maratona lađa. Bravo momci!

Najčitanije

Exit mobile version