BOŽIĆNI TURNIR

Tonći Musulin pobjednik Otvorenog prvenstva grada u stolnom tenisu

Objavljeno prije

DSC_0166

U organizaciji novoosnovanog Stolnoteniskog kluba Metković jučer je u Gradskoj športskoj dvorani, u sklopu Božićnog malonogometnog turnira, odigrano finale Otvorenog  prvenstva grada u stolnom tenisu.

Finalni meč igrao se na četiri dobivena seta sa po jedanaest osvojenih poena, a igrali su ga Tonći Musulin i Jakov Toplak.

Ne umanjujući kvalitetu, možemo reći da je Tonći bio raspoloženiji za igru pred publikom, pa tako odmah na početku pravi razliku koja se poslije pokazala kao presudna. Jakov je pokušao nadoknaditi zaostatak, ali Tonći vještom igrom ipak meč privodi kraju sa 4:2 u svoju korist.

FINALE
TONĆI MUSULIN – JAKOV TOPLAK 4:2

Najčitanije

Exit mobile version