ŽENSKI NOGOMET

Neretvanke prvenstvenu sezonu otvorile pobjedom

Objavljeno prije

Nogometašice ŽNK Neretva danas su odigrale prvu prvenstvenu utakmicu 2. HNLŽ, novu sezonu otvorile su pobjedom protiv gošći iz Sesvetskog Kraljevca s 3:0 (1:0).

Golove za Neretvu su postigle Ana Mandić u 7′ i 59′ te Matea Vidaković u 84. minuti susreta.

Za Neretvu su zaigrale: Žanamari Števanja (v), Josipa Jurković (od 69′ Matea Vidaković), Marija Herceg (c), Petra Vladimir, Josipa Kapitanović, Lucija Radman-Livaja, Ana Mandić, Ana Markota, Veronika Krndelj (od 62′ Nikol Šunjić), Ana Kraljević i Katarina Lovrinčević. Trener Ante Markota.

Najčitanije

Exit mobile version