USPJEH NERETVE
Neretva u Ljubuškom postigla 11 golova
Nogometaši Neretve gostovali su u utorak u Ljubuškom gdje su odigrali pripremnu utakmicu s BiH drugoligašem Slogom i pobijedili, 0:11 (0:5).
Već u 15. minuti gosti su imali 0:3 rezultat. U prvom dijelu su igrali za čistu peticu, a u drugom dijelu još i bolje.
Trener Mario Svaguša nije krio svoje zadovoljstvo kako visokom pobjedom tako i samom igrom svoje momčadi:
-Kako ne bih bio zadovoljan kod takvog rezultata ali i igre naših igrača, od najiskusnijih do onih najmlađih. Pokazali su htijenje, napredak, borbenost, znanje i preciznost, tražeći svoje stalno mjesto u momčadi. Raduje me spoznaja da su naši igrači pokazali zajedništvo, da se uvažavaju i pomažu u igri i što su svi optimistični, unatoč napornim treninzima i vježbanju dvaput na dan. I zbog toga su u srijedu dobili „slobodno“, a od četvrtka krećemo dalje i još intenzivnije-poručio je Neretvin trener .
Golove za Neretvu postigli su Katavić i L. Bubalo po 3, Ivan Buhač (2), te Zovko, Miličević i I .Raguž po jedan.
Sloga (Ljubuški)-Neretva 0:11 (0:5)