HUMANA AKCIJA ZA MARIJA SKOČIBUŠIĆA
Neretva posljednju utakmicu igra za našeg teško oboljelog sugrađanina
Nogometaši Neretve u subotu, 28. svibnja s početkom u 17:30 sati igraju posljednju domaću utakmicu ove sezone i pretposljednje kolo 3. HNL jug. Na igralište Iza vage dolazi posljednje plasirana momčad prvenstva Mosor iz Žrnovnice koji da bi zadržao šanse za ostanak u ligi treba pobjedu protiv naše ekipe koja je pobjedom nad OSK-om te brige riješila.
Osim što nas čeka zanimljiva trećeligaška utakmica ona će osim sportskog i natjecateljskog dijela imati i humanitarni karakter. Naime sav prihod od prodanih ulaznica biti će namijenjen našem teško bolesnom sugrađaninu Mariju Skočibušiću koji boluje od karcinoma. Stoga Vas sve pozivamo da ispunite tribine i nesebično pomognete našem Mariju kako bi mu barem malo olakšali borbu protiv teške bolesti i pružili potporu u ovim teškim danima za njega.
U subotu Iza vage pokažimo još jednom velikodušnosti i zajedništvo za Marija! Vidimo se!
