GOŠK DOGOVORIO SURADNJU SA DINAMOM
Lujo Ilić i Damir Obad u Zagrebu: GOŠK Gabela sprema velike stvari
Na sastanku koji je u utorak održan u Zagrebu potvrđena je suradnja NK GOŠK Gabela i GNK Dinamo Zagreb.
Kako su za Čapljinski portal rekli iz kluba, GOŠK sprema velike stvari.
Ispred NK GOŠK Gabela na sastanku u Zagrebu boravili su predsjednik Lujo Ilić i sportski direktor Damir Obad.
– Razgovaralo se o mnogima temama, prije svega organizaciji kluba, u čemu Dinamo svakako može biti primjer mnogima, – navode iz GOŠK-a.
Ispred GNK Dinamo na sastanku je bila predsjednica Vlatka Peras.
– Govorilo se i o poslovnoj suradnji dva kluba na većem nivou te je na kraju iskazano zadovoljstvo kako je protekao današnji razgovor uz mnogo zanimljivih tema, – zaključili su iz Gabele.