KARATE KLUB 'KNEZ DOMAGOJ'
Klubu na 2. Split karate kupu dva srebra i dvije bronce
Na međunarodnom turniru 2. Split karate kup na kojem je sudjelovalo 650 natjecatelja iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Hrvatske sudjelovao je i Karate klub Knez Domagoj sa svojim natjecateljima, te osvojio 2 srebra i 3 bronce.
Srebro su osvojili: Stipan Plećaš u katama i Dean Knežić u borbama u kategoriji ml. učenici – 26 kg.
Bronce su osvojili: Eva Volarević u katama, u borbama Lucija Plećaš u kategoriji ml. učenice + 36 kg i Vedran Ćupurdija u kategoriji seniori + 84 kg.
tekst/foto: Karate kub ‘Knez Domagoj’
