KARATE KLUB KNEZ DOMAGOJ
Ana Bebić zlatna na IV. Međunarodnom karate turniru Ploče Open
Karate klub Knez Domagoj sudjelovao je s jedanaest natjecatelja na IV. Međunarodnom karate turniru Ploče Open održanom 17. listopada 2015. te osvojio 12 medalja.
Zlatnu medalju u borbama osvojila je Ana Bebić u kategoriji mlađe učenice +36.
Srebrne medalje u borbama osvojili su Matea Bebić u kategoriji učenice -44 i u kategoriji mlađe kadetkinje -55, Petra Bebić u kategoriji mlađe kadetkinje +55 i Ante Bebić u kategoriji juniori -76.
U katama srebro su ostvarili Gabrijel Šiljeg u kategoriji cicibani, Lucija Bebić u kategoriji cicibanke i Matea Bebić u kategoriji mlađe kadetkinje.
Bronce su osvojili Ana Bebić u kategoriji učenice -44, Ivan Bebić u kategoriji mlađi kadeti -36 i Petra Bebić u kategoriji kadetkinje +54.
Također brončanu medalju u katama ostvarila je Ana Bebić u kategoriji mlađe učenice.
Poticajne brončane medalje u katama dobili su Marko Ilić u kategoriji cicibani, Ivan Gujinović i Ivan Bebić u kategoriji učenici, Petra Kljusurić i Ivana Ilić u kategoriji učenice, te u borbama Ivan Bebić u kategoriji učenici -38 i Ivana Ilić u kategoriji učenice +44.
Čestitamo našim karatašima.
