JUŽNO BOJIŠTE
Veterani IV. Gardijske brigade posjetili nekadašnju prvu crtu bojišta i spomen-obilježja
Veterani 4. gardijske brigade Dubrovačko-neretvanske županije posjetili su nekadašnju prvu crtu bojišta na području Stona prisjetivši se teških terena 1991. – 92. godine zapalivši svijeće kod spomen obilježja poginulim suborcima. Pritom su uredili pojedina zapuštena i obrasla spomen-obilježja poginulim hrvatskim braniteljima.
Kod spomen-obilježja poginulim vitezovima 4. gardijske brigade pok. Goranu Kliškiću i Ivici Vuci na Bistrini danas su se okupili članovi obitelji, brojni prijatelji, suborci, predstavnici braniteljskih udruga, načelnici općina i Splitsko-dalmatinske županije kako bi odali počast poginulim junacima povodom 27. godišnjice pogibije.
Izaslanstva su položila vijence i zapalila svijeće pred spomenicima.