
Na jučerašnjoj akciji doniranja krvi u Gradskom kulturnom središtu u organizaciji metkovskog Crvenog križa, za potrebe Opće bolnice Dubrovnik prikupljeno je 36 doza krvi.
Na akciju se odazvalo 44 osoba, a po prvi put krv je darovalo sedam muškaraca i dvije djevojke.