'UČIMO GOSPODARITI OTPADOM'

Akcija prikupljanja elektronskog otpada uz Veslački klub Neretvanski gusar

Objavljeno prije

Veslački klub Neretvanski gusar započeo je po drugi put akciju Učimo gospodariti otpadom, koja će potrajati do konca svibnja. U tom periodu veslači će u suradnji s ovlaštenom tvrtkom Tehnomobil d.o.o. prikupljati elektronski otpad. Bitno je napomenuti da na ovaj način pomažete veslačkom klubu.

Takvu akciju također provodi i Grad Metković. Sukladno tome, dana 29. travnja 2019. održat će se javna trbina Učimo gospodariti otpadom u gradu Metkoviću u prostorijama GKS-a s početkom u 12:30 sati . Istog dana će se održati javna tribina u Kuli Norinskoj s početkom u 10 sati.

Stoga, pozivamo sve građane da se pridruže akciji veslačkog kluba u prikupljanju EE otpada na način da kontaktiraju tvrtku Tehnomobil na broj 091 681 8412 ili 020 681 841 te dogovore besplatan odvoz otpada i pri tome naglase da sudjeluju u akciji. Zahvaljujemo unaprijed!

Izvor: VK Neretvanski gusar

Najčitanije

Exit mobile version