Ostanimo u kontaktu
Sveznalica
JURA SHOP – STATIČNA REKLAMA
GAZ Benz 1200x400px

KUP BOROVIK U ZNAKU ZAGREBČANA

Udruga lađara Zagreb ponovno slavila na Boroviku, drugi su Gusari, a treći lađari općine Slivno

Objavljeno prije

Foto: fb Maraton lađa

Treću godinu zaredom, Udruga lađara Zagreb trijumfirala je na Lađarskom kupu Borovik, čime su potvrdili svoju dominaciju u ovom natjecanju. Ove godine, nakon osvajanja štita u trajnom vlasništvu, Zagreb ima priliku osvojiti i veliki štit kneza Domagoja. Time bi ušli u povijest uz bok Udruzi lađara Gusari – Komin i UOTV Rogotin, koji su dosad jedini postigli taj uspjeh.

Na drugom mjestu našla se Udruga lađara Gusari – Komin, koja je do samog cilja bila u borbi za prvo mjesto sa Zagrebom. Unatoč tome što su na trenutke bili vodeći, problem s parićem tijekom zadnjeg okreta ih je spriječio da zadrže prednost. Treće mjesto osvojila je Udruga lađara općine Slivno, potvrdivši tako kontinuitet dobrih rezultata na lađarskim kupovima.

Rezultati Kupa Borovik 2024 – Muška kategorija:

ULTIMATE SPORTS GYM Grupni trening – 740
  1. Udruga lađara Zagreb
  2. Udruga lađara Gusari – Komin
  3. Udruga lađara općine Slivno
  4. Argonauti Bjelovar
  5. Udruga Lađara Sisak
  6. Udruga lađara Zagreb 2
  7. Sportsko-veslačka udruga Đakovo
  8. KUU Škrapa Momići Kula Norinska
  9. Udruga lađara Marsonia
  10. Udruga lađara Sisak 2
  11. Lađari Šumari – HŠDO Bjelovar
  12. HKUD Vladimir Nazor – Salašari somoborski
  13. ACO građevinski elementi DOO Sesvete

Čestitamo svim ekipama na sudjelovanju, a posebne pohvale idu domaćinu, Sportsko-veslačkoj udruzi Đakovo, na sjajnoj organizaciji ovog događaja.

 

Pekarstvo Metkovka – Krafne
SNJEŽANA ĆUŽE 300px

Najčitanije