1.RUKOMETNA LIGA

Senju bodovi u Metkoviću

Metković Mehanika izgubila je bodove na svom terenu u Metkoviću od momčadi Senja koja se predstavila u dobrom svijetlu i koja je u većem dijelu susreta bila bolji takmac.

Domaći su stekli prednosti , 3:0 i 5:1, zatim su gosti poravnali na 6:6 i 7:7, a nakon toga imali 2 do 3 gola viška. U 21.minuti rezultat je izjednačen (10:10), no Senj opet ubacuje u veću brzinu i u 26.minuti ima četiri gola viška (10:14).
Na odmor su srčaniji gosti otišli kod rezultata 12:15 !

U nastavku se očekivala nešto brža igra Metkovaca, no do toga nije došlo. Već u 38.minuti razigrani Senjani podigli su svoju prednost na sedam razlike (13:20), Metković se zatim približio na dva razlike, ali više od toga nije mogao.
Gosti su opet bili precizniji, vodili su s tri i više golova razlike, a na kraju nenadano su slavili s četiri gola prednosti, 28:32.

Čutura je za Metković postigao 6 golova, a Medić i Gnječ po 4, dok je 11 pogodaka za goste polučio Krmpotić.

USPJEH NERETVE

Neretva u Ljubuškom postigla 11 golova

Nogometaši Neretve gostovali su u utorak u Ljubuškom gdje su odigrali pripremnu utakmicu s BiH drugoligašem Slogom i pobijedili, 0:11 (0:5).

Već u 15. minuti gosti su imali 0:3 rezultat. U prvom dijelu su igrali za čistu peticu, a u drugom dijelu još i bolje.

Trener Mario Svaguša nije krio svoje zadovoljstvo kako visokom pobjedom tako i samom igrom svoje momčadi:

-Kako ne bih bio zadovoljan kod takvog rezultata ali i igre naših igrača, od najiskusnijih do onih najmlađih. Pokazali su htijenje, napredak, borbenost, znanje i preciznost, tražeći svoje stalno mjesto u momčadi. Raduje me spoznaja da su naši igrači pokazali zajedništvo, da se uvažavaju i pomažu u igri i što su svi optimistični, unatoč napornim treninzima i vježbanju dvaput na dan. I zbog toga su u srijedu dobili „slobodno“, a od četvrtka krećemo dalje i još intenzivnije-poručio je Neretvin trener .

Golove za Neretvu postigli su Katavić i L. Bubalo po 3, Ivan Buhač (2), te Zovko, Miličević i  I .Raguž po jedan.

Sloga (Ljubuški)-Neretva 0:11 (0:5)

Pekarstvo Metkovka – Akcija Sl9 Banner 300×250