Dalmata - Jura Shop Vas časti niskim cijenama! LPG Narona
GAZ Benz 1200x400px

ZAOSTALA UTAKMICA 2.HRL JUG ZA ŽENE

Rukometašice Metkovića protiv Makaranki potvrdile dobru formu

Marljiv rad i aktivan pristup utakmici, dobra igra i zalaganje oduvijek krase rukometašice Metkovića u Drugoj ligi, pa je tako bilo i u zaostalom susretu s ŽRK Hoteli Makarska, kojega su Metkovke uspješno privele kraju na svom terenu rezultatom 21:17.

Na taj način su poboljšale položaj na ljestvici te se trenutačno nalaze na četvrtom mjestu s osam bodova iz osam utakmica.

Sveznalica 7400xXpx

Makarke su na start povele s 0:2, slijedilo je poravnanje domaćih, zatim vodstvo gošći ,pa onda opet poravnanje sve do 16. minute kad je Metković stigao do rezultata 7:5.

Uskoro su stekle tri gola viška, Makarke su jednom poravnale, ali igračice Metkovića ipak uspjele otići na odmor golom prednosti (10:9).

U drugom dijelu odmah su stigle do tri razlike, ekipa iz Makarske nije više niti jednom uspjela poravnati, a u 51. minuti semafor je pokazivao 18:14 !

Bilo je jasno komu će pripasti bodova, a domaće su do kraja održavale konačnu prednost od pogotka razlike. Po tradiciji, opet se iskazala Anđela Sušak, ali su i ostale igračice igrale maksimalno angažirano.

Sušak je postigla 9, Obšivač 5, Vatović 3, te Jarak i Šiljeg  po dva gola.

RK Metković – Hoteli Makarska 21:17 (10:9)

ŽENSKA U15 REPREZENTACIJA HRVATSKE NA PRIPREMAMA U MEDULINU

U stožeru trener vratarki Duško Mijoč, od danas na pripremama i Petra Obradović, Petra Menalo i Lana Bebić

Ženska U15 reprezentacija Hrvatske nalazi se na pripremama u Medulinu, a u stožeru kao trener vratarki je i trener iz ŽNK Neretva Duško Mijoč.

Pozvana je bila i Gabrijela Prkačin, međutim poziv je morala otkazati zbog ozljede na utakmici sa Dinamom.

Također ispred ŽNK Neretva od danas su u Medulinu i Petra Obradović, Petra Menalo i Lana Bebić, sve tri u kampu za djevojčice 2008 i 2009 godište.

Pekarstvo Metkovka – Jastučići s čokoladom 300×250